Dramat Danuty Stenki. Jej życie zawaliło się w jednej chwili

Dramat Danuty Stenki. Jej życie zawaliło się w jednej chwili Źródło: fot. Wikimedia Commons

Danuta Stenka jest uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w Polsce. Niestety, jej życie wcale nie było usłane różami. Właściwie w pewnej chwili, zawaliło się zupełnie. 

Gwiazda zawsze chętnie wraca do swoich rodzinnych stron, odnajduje w nich spokój. Nic dziwnego, że go szuka. Jej życie nie było w kończy usłane różami, nie wszystkie jej wspomnienia są szczęśliwe. Aktorka przez wiele lat zmagała się z ciężką chorobą, jaką jest depresja. Choroba bardzo mocno wpłynęła na jej życie, znacząco je zmieniając. Ten stan u aktorki spowodowała w dużej mierze wcześniejsza zbyt ciężka praca. Przez lata dostawała poważne filmowe role i pracowała na pełnych obrotach.

Danuta Stenka przeżyła trudne chwile

- Budziłam się rano i zanim otworzyłam oczy, chciało mi się płakać. Jakbym straciła sens życia. Smutek się nasilał, czułam, jak spadam na dno. Uciekałam przed lekarzem, dopóki nie straciłam kontroli – opowiadała znana aktorka. Na szczęście wyszła z tego z pomocą bliskich i dzięki temu, że odbyła pełną psychoterapię. Teraz Stenka stara się żyć możliwie jak najzdrowiej. Ćwiczy, medytuje, surowo przestrzega zaleceń współczesnej dietetyki i regularnie się bada. To wszystko również dlatego, że jej babcia, która zmarła rok przed narodzinami Danuty Stenki, długo walczyła z ciężką chorobą nowotworową. Również mama artystki cierpiała z podobnego powodu. Nic więc dziwnego, że aktorka tak o siebie dba. To bardzo mądra decyzja. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie do wiary! Sławomir POBIŁ Zenka Martyniuka
  2. Mandaryna zanika, jest z nią tragicznie. Straszna choroba niszczy jej życie
  3. To już pewne! Dawna gwiazda wraca do „M jak miłość”
  4. Dziennikarz największej polskiej gazety zmasakrowany i pobity. Ujawnił szokujące informacje
  5. Posłanka PO PRZYŁAPAŁA dziennikarzy TVP. Krępująca sytuacja
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News