Danuta Rinn nigdy o nim nie mówiła. Smutny sekret skrywała latami

Danuta Rinn nigdy o nim nie mówiła. Smutny sekret skrywała latami Źródło: PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Danuta Rinn na scenie była wulkanem energii. Cieszyła się niesamowitą sympatią publiczności, tryskała poczuciem humoru i zawsze znajdowała chwilę na rozmowę. Wydawałoby się, że nie miała powodów do zmartwień - mało kto wiedział, jak wyglądało jej życie prywatne.

Danuta Rinn była osobą, której nie dało się nie lubić. Roztaczała wokół siebie niesamowitą aurę - to były jednak tylko pozory. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się po zgaszeniu scenicznych świateł.

Piosenkarka nie miała szczęścia w miłości

Charakterna piosenkarka tak naprawdę nazywała się Danuta Smykla. Rinn to jedynie pseudonim, który został jej po zakończonym rozwodem małżeństwie z pierwszym mężem. Trwało 4 lata, a jak mawiała sama artystka "o 4 lata za dużo" - ukochany miał problem z dochowywaniem wierności. Kiedy przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy, poznała kolejny obiekt uczuć, muzyka Bogdana Czyżewskiego. Razem stworzyli takie hity jak "Biedroneczki są w kropeczki" czy też "Całujmy się!". Zakochali się w sobie, wzięli ślub, jednak po 10 latach w ich małżeństwie przestało się układać.

Piosenkarka jeszcze przed 40. urodzinami została sama - jej mąż planował rozwijać swoją karierę, a ona chciała w końcu się ustatkować, zostać mamą. Rozstali się, a Danuta Rinn zaczęła podupadać na zdrowiu. Artystka długo ukrywała ten sekret - nie chciała, aby wydało się, że ma problemy z depresją, wagą, a także z pamięcią - zwyczajnie udawała przed widzami, że wszystko z nią jest w porządku. Przełom nastąpił dopiero wtedy, kiedy po długich tygodniach milczenia odwiedził ją Włodzimierz Korcz ze specjalnie napisaną piosenką, która niedługo stała się kultowym przebojem.

Danuta Rinn starała się maskować, że coś jest nie tak

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właśnie w takich okolicznościach powstała aranżacja piosenki "Gdzie ci mężczyźni?". Danuta Rinn była zachwycona, i o ile prace w domowym zaciszu szły dobrze, tak na scenie różowo już nie było. Piosenkarka miała kolejny sekret, o którym nie mówiła i nie lubiła mówić - przez zapominanie tekstu zapisywała słowa na kartce, którą umieszczała w dyskretnym miejscu na scenie. Nikt nie miał o tym pojęcia, dopiero kiedy odwróciła się do widzów i mogła komfortowo zerkać na notatki, śpiewała wyśmienicie. 

Dzisiaj grzeje: 1. 14 karetek na miejscu i 2 śmigłowce, są ciężko ranni. Pojawiły się właśnie nowe informacje
2. Aktorka "M jak Miłość" trafiła do szpitala. Wiadomo, co się z nią dzieje
3. Informacja z ostatniej chwili: Najpierw Henryk Wujec, teraz Ona. Nie żyje Ewa Demarczyk

Danuta Rinn żałowała tylko jednego - że nie została mamą. Ogrom uczuć przelała na Kingę Rusin, która potem została gwiazdą TVN. Artystka mimo powrotu do pracy scenicznej nie przestawała jeść, czego następstwem była operacja związana z powikłaniami po cukrzycy. Zmarła 19 grudnia 2006 roku, na jej pogrzebie pojawił się m.in. Bogdan Czyżewski, z którym kilka lat przed śmiercią wyjaśnili sobie wiele kwestii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Wiesław Dębicki
  2. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
  3. Masz konto w banku? Nie ma dobrych wiadomości, chodzi o własne pieniądze
  4. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  5. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości

Źródło: VIVA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News