Danuta Martyniuk - wykształcenie
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 19 Listopada 2020

Na jaw wyszło, czym zajmowała się Danuta Martyniuk zanim została żoną Zenka. Jej wykształcenie powala

Danuta Martyniuk dała się ostatnio poznać Polakom jako pełna temperamentu kobieta, która potrafi bronić swojej rodziny niczym lwica. Na jaw wyszło, czym zajmowała się żona Zenka Martyniuka zanim stanęła z muzykiem na ślubnym kobiercu.

Danuta Martyniuk od lat pozostaje ukochaną żoną króla disco polo, która niedawno dała się poznać Polakom jako wyjątkowo waleczna kobieta o iście ognistym temperamencie. Dziennikarze "Super Expressu" ujawnili, kim z wykształcenia jest partnerka Zenka Martyniuka i co robiła, zanim się poznali.

Danuta Martyniuk wyszła za Zenka Martyniuka w 1989 roku

Danuta i Zenek Martyniukowie na ślubnym kobiercu stanęli w 4 lutego 1989 roku i od tej pory pozostają w związku małżeńskim. Jeszcze do niedawna partnerka króla disco polo pozostawała w cieniu muzyka, jednak jakiś czas temu, przy okazji afer wywoływanych przez ich jedynego syna, Daniela, cała Polska mogła bliżej poznać panią domu Martyniuków.

Urzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złUrzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złCzytaj dalej

Okazało się, że żona Zenka Martyniuka z oddaniem broni swojego syna, nawet wtedy, gdy nie ma to pozytywnego wpływu na jej wizerunek. Mama dzielnie towarzyszyła jedynakowi podczas jego burzliwego rozwodu i chętnie dokładała swoje przysłowiowe 3 grosze do obelg ciskanych przez Daniela Martyniuka w stronę byłej partnerki.

Wojna Martyniuków z byłą żoną Daniela i matką jego córki niemal zakończyła się w sądzie. Kiedy Ewelina zagroziła rodzinie 31-latka pozwem, skończyli z publicznym obrażaniem kobiety. Danuta martyniuk zdecydowała się nawet przeprosić byłą synową.

— Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów.[...] Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontakcie. To w końcu mama mojej jedynej wnuczki. Zawsze będzie bliska mojemu sercu, mimo że małżeństwo z Danielem im nie wyszło — powiedziała Danuta Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Dziennikarze ujawnili prawdę o wykształceniu Danuty Martyniuk

W związku z tym, że Danuta Martyniuk stała się jedną z najgłośniejszych osobowości polskiego show-biznesu w tym roku, dziennikarze 'Super Expressu" postanowili przyjrzeć się bliżej jej osobie. Tabloid ujawnił prawde o wykształceniu żony wokalisty zespołu Akcent.

Okazuje się, że Danuta Martyniuk po zakończeniu obowiązkowej edukacji szkolnej zaczęła kształcić się w zawodzie pielęgniarki. Ukochana wokalisty odbywała nawet staż zawodowy w jednym z warszawskich szpitali.

— Już kiedy poznała się z Zenkiem ich związek na jakiś czas rozgrywał się na odległość, bo Danuta odbywała staż w szpitalu w Warszawie jako pielęgniarka — przekazał tabloid.

Dzisiaj grzeje:

  1. 14-latek udostępnił wpis o Strajku Kobiet. Policja wkrótce zapukała do jego drzwi, konsekwencje porażają
  2. Polsat: już niedługo może zniknąć część obostrzeń. Podano konkretną datę, w piątek Morawiecki ma przedstawić plan
  3. 3 razy dziennie wypij dokładnie łyżeczkę soku z imbiru. Pozbędziesz się wstydliwej dolegliwości i niesamowicie poprawisz odporność

Ukochana muzyka zrezygnowała jednak z zawodu po ślubie i urodzeniu syna. Zajęła się domem rodzinnym, a ostatnio z przyjemnością oddaje się swojej pasji, czyli przeglądaniu internetu w poszukiwaniu wyjątkowych kolekcji ubrań oraz dodatków z ekskluzywnych butików.

— Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie — wyznała żona Zenka Martyniuka w rozmowie w "Rewią".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  4. Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć
  5. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku
  6. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  7. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News