Danuta Martyniuk przerwała milczenie
Screen TVP 2
Monika Majko - 5 Października 2020

Danuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źle

Danuta Martyniuk nie mogła już dłużej milczeć, żona króla disco polo i matka Daniela Martyniuka wyznała prawdę o swoim stanie zdrowia. Kobieta codziennie obawia się o własne zdrowie, jej słowa są wyjątkowo przykre.

Danuta Martyniuk wraz z mężem przechodzą ostatnio trudny czas, wszystko przez kolejną aferę, której bohaterem jest ich jedyny syn, Daniel. Zdenerwowana ukochana króla disco polo nie mogła dłużej milczeć, wyznała prawdę o swoim zdrowiu. Jest fatalnie.

Danuta Martyniuk ma już dość wybryków swojego syna

Danuta i Zenek Martyniukowie mają tylko jedno dziecko, jednak syn dostarcza im ogromu zmartwień. Daniel Martyniuk zdecydowanie nie należy do pokornych mężczyzn, a jego kontrowersyjne działania m.in. w mediach społecznościowych przysporzyły mu wielu kłopotów i wrogów.

Minister Zdrowia podjął decyzjęPilna konferencja ministra zdrowia i policji. Klamka zapadła, nowe zakazy i ogromne karyCzytaj dalej

Niedawno syn króla disco polo znów znalazł się na medialnym świeczniku, tym razem za sprawą swojego głośnego rozwodu. W białostockim sądzie Daniela Martyniuka wspierała mama, która chętnie komentowała w rozmowie z dziennikarzami aferę, która rozpętała się wokół małżeństwa jej syna oraz ich całej rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Danuta Martyniuk żyje w ciągłym stresie, jest wykończona

W wywiadzie dla "Twojego Imperium" Danuta Martyniuk wyznała, że wybryki jej syna mają fatalny wpływ na jej zdrowie. By ukoić zszargane nerwy ukochana uwielbianego piosenkarza musiała sięgnąć po środki farmakologiczne.

- Ja mam zszargane nerwy, przez Daniela jestem na antydepresantach. On lubi ściągać dziewczyny do domu, zapoznawać je z naszą rodziną, a potem wychodzi, jak wychodzi - ujawniła Danuta Martyniuk.

Dzisiaj grzeje:

1. Restrykcyjne zakazy wejdą w życie szybciej niż się spodziewano. Złe wiadomości dla wszystkich Polaków

2. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada, na Wszystkich Świetych? Jest pilny komunikat kościoła

3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone

Żona Zenka Martyniuka ujawniła, że z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Jeszcze niedawno z radością świętowała wraz z mężem jego benefis działalności scenicznej, a widzowie mogli podziwiać jej uśmiech na antenie Telewizji Polskiej. Teraz radość zniknęła, a stres z powodu rodzinnych kłopotów daje o sobie znać. Danuta Martyniuk wyznała, że codziennie boi się o swoje życie.

- Czasami ponoszą mnie emocje, ale mam już dosyć. Chciałabym normalnie żyć, by nikt o nas nie plotkował. Inaczej nie dociągnę do sześćdziesiątki, a mam 52 lata - wyznała żona króla disco polo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Statystyki dot. śmierci Polaków są niewiarygodne. GUS rozwiewa wątpliwości, oficjalny komunikat
  2. Tragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowców
  3. Żona przekazała najgorsze wieści. Nie żyje aktor znany z największych hitów TVP, TVN i Polsatu
  4. Z ostatniej chwili: Właśnie zwołano sztab kryzysowy, minister potwierdził
  5. Ogromna nawałnica w Warszawie. Ulice całkowicie zalane, dramatyczna sytuacja
  6. Ewa na spacerze zauważyła porozrzucane kawałki kiełbasy. Gdy podeszła bliżej, dokonała porażającego odkrycia, od razu ostrzegła innych

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News