Danuta Martyniuk powiedziała byłej synowej
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 4 Listopada 2020

Wydało się, co Danuta Martyniuk powiedziała byłej synowej. Powód miał pozostać tajemnicą, wszystko wyszło na jaw

Danuta Martyniuk nie szczędziła przykrych słów swojej byłej synowej w czasie rozprawy rozwodowej. Teraz media przekazały zaskakujące informację o mamie Daniela Martyniuka.

Danuta Martyniuk towarzyszyła synowi w trakcie rozwodu z Eweliną, byłą żoną i matką jego córki, Laury. Żona króla disco polo nie szczędziła byłej synowej przykrych słów. Teraz ponownie zwróciła się do młodej kobiety. Media przekazały zaskakujące informacje, powód miał zostać tajemnicą.

Danuta Martyniuk zwróciła się do byłej synowej

Danuta Martyniuk nie szczędziła ostrych słów w stronę byłej synowej w trakcie jej rozwodu z Danielem Martyniukiem. Niedługo później urażona młoda kobieta odesłała jej wszystkie podarunki, którymi obdarowała ją i jej córeczkę była teściowa.

Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyNajbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyCzytaj dalej

Od rozwodu Daniela i Eweliny Martyniuków minęło już kilka tygodni, a emocje wyraźnie opadły. Ewelina wciąż jednak pamięta przykre słowa, które usłyszała z ust rodziny byłego męża. Danuta Martyniuk postanowiła przeprosić mamę swojej wnuczki i wyznała, że pragnie pozostać z nią w zgodzie.

- Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów. Wcale nie myślę o niej źle. Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontakcie. To w końcu mama mojej jedynej wnuczki - powiedziała Danuta Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

Choć intencje żony króla disco polo wydają się szlachetne, dziennikarze 'Super Expressu" sugerują, że mają one inne podłoże niż prawdziwa skrucha. Okazuje się, że urażona wyzwiskami Ewelina zagroziła rodzinie Martyniuków sprawą w sądzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Danuta Martyniuk przeprosiła byłą żonę syna

Według informatora "Super Expressu" prawnicy Eweliny ostrzegali Martyniuków, że jeżeli nie przestaną jej obrażać, sprawa zostanie rozwiązana na drodze prawnej. Tabloid twierdzi, że nad rodziną króla disco polo wisiało nawet widmo kary więzienia.

– Ewelina miała dość tego, co była teściowa i były mąż opowiadali w mediach o niej i jej rodzicach. Bardzo bolały ją słowa, które pojawiały się w internecie i gazetach. Postanowiła zareagować. Prawnicy w jej imieniu wysłali pisma do Martyniuków z informacją, że jeśli nie przestaną udzielać wywiadów i wypowiadać się o jej rodzinie, sprawa trafi do sądu – dowiedziała się gazeta od swojego źródła.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził nowy zakaz. Obowiązuje już od dziś, wielu Polaków będzie oburzonych

2. Wprowadzą zakaz wychodzenia z domu? Niepokojące słowa ministra, Polacy mogą wkrótce dotkliwie odczuć pandemię

3. Rząd bez żadnej zapowiedzi, po cichu przedłużył uciążliwy zakaz. Niestety, końca nie widać

– Ona sama będzie domagała się rekompensaty za wyrządzone krzywdy, a pieniądze z odszkodowania miały trafić na cele dobroczynne – dodał informator "Super Expressu".

Od dobrych stosunków z byłą synową zależy również kontakt Zenka i Danuty Martyniuków z ich jedyną wnuczką, Laurą. Dziewczynka po rozwodzie rodziców zamieszkała z mamą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?
  3. Gessler podała najlepszy przepis na pierogi ruskie. Można je zjeść tylko w jednym miejscu w Polsce
  4. Tadeusz Rydzyk zaczął sprzedawać mąkę. Nie do wiary, ile życzy sobie za kilogram
  5. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już we wtorek. Lepiej nie wychodzić z domów
  6. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu
  7. Ministerstwo edukacji wydało niespodziewany komunikat. Chodzi o protesty, będą konsekwencje
  8. Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona Johna
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News