Koszmarna tragedia. Danuta Holecka w żałobie, śmierć zabrała jej wszystko

Koszmarna tragedia. Danuta Holecka w żałobie, śmierć zabrała jej wszystko Źródło:

Śmierć zabrała być może najważniejszą osobę w życiu znanej dziennikarki TVP. Po takiej prywatnej tragedii ciężko się pozbierać. Danuta Holecka musiała pożegnać swojego ojca.

Danuta Holecka przeżyła wielką, osobistą tragedię. Jakiś czas temu zmarł jej tata, z którym była niesamowicie mocno związana. Niestety, nie znane są szczegóły na temat powodów jego śmierci. Tata znanej dziennikarki TVP, prowadzącej Wiadomości, był z zawodu geodetą. Holecką z ojcem łączyły wyjątkowo silne relację, tym bardziej jego śmierć stała się dla niej ogromnym ciosem.

Danuta Holecka, gwiazda TVP straciła tatę - prosimy, pamiętajcie o tym

Dziś wiele osób nie pamięta, że Danuta Holecka straciła ojca. W stronę reporterki sypią się więc bluzgi, także dotykające jej rodziców. Apelujemy, aby powstrzymać się od takich zachowań. Niezależnie od sympatii politycznych oraz osobistej opinii o Danucie Holeckiej czy TVP, obrażanie jej rodziców, zwłaszcza świętej pamięci ojca, nie jest godnym zachowaniem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Był jedną z najważniejszych postaci XX wieku. NIE ŻYJE
  2. To stało się tak nagle. Nie żyje A. Wiśniewski
  3. Wszyscy uwielbialiśmy jego twórczość. NIE ŻYJE
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News