holecka
Malwina Kossela - 19 Maja 2018

Koszmarna tragedia. Danuta Holecka w żałobie, śmierć zabrała jej wszystko

Śmierć zabrała być może najważniejszą osobę w życiu znanej dziennikarki TVP. Po takiej prywatnej tragedii ciężko się pozbierać. Danuta Holecka musiała pożegnać swojego ojca.

Danuta Holecka przeżyła wielką, osobistą tragedię. Jakiś czas temu zmarł jej tata, z którym była niesamowicie mocno związana. Niestety, nie znane są szczegóły na temat powodów jego śmierci. Tata znanej dziennikarki TVP, prowadzącej Wiadomości, był z zawodu geodetą. Holecką z ojcem łączyły wyjątkowo silne relację, tym bardziej jego śmierć stała się dla niej ogromnym ciosem.

Danuta Holecka, gwiazda TVP straciła tatę - prosimy, pamiętajcie o tym

Dziś wiele osób nie pamięta, że Danuta Holecka straciła ojca. W stronę reporterki sypią się więc bluzgi, także dotykające jej rodziców. Apelujemy, aby powstrzymać się od takich zachowań. Niezależnie od sympatii politycznych oraz osobistej opinii o Danucie Holeckiej czy TVP, obrażanie jej rodziców, zwłaszcza świętej pamięci ojca, nie jest godnym zachowaniem.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Był jedną z najważniejszych postaci XX wieku. NIE ŻYJE
  2. To stało się tak nagle. Nie żyje A. Wiśniewski
  3. Wszyscy uwielbialiśmy jego twórczość. NIE ŻYJE
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
książkiewicz12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: fakt.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News