Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN Źródło: Screenshot z youtube.com/publicystykatvp

Danuta Holecka została szefową Wiadomości. Media od kilku godzin nieustannie mówią tylko o tym. Sprawa jest naprawdę mocno kontrowersyjna. Z tej okazji gwiazdę TVP postanowiono porównać do innych dziennikarzy - w tym między innymi do tych związanych ze stacją TVN. Została przez nich wyjątkowo upokorzona, czego z pewnością się nie spodziewała.

Danuta Holecka została właśnie szefową "Wiadomości". Informacja ta niemal natychmiast obiegła wszystkie media, które szeroko komentują jej awans. Przy okazji decyzji zarządu TVP, która budzi powszechne kontrowersje, redakcja Wprost postanowiła opublikować wyniki swojego sondażu, który to został przeprowadzony dla portalu przez panel Ariadna. Wyniki są wyjątkowo zaskakujące, bowiem według opinii publicznej Holecka nie jest dziennikarką, która budzi powszechne zaufanie społeczne.

Danuta Holecka daleko w tyle za Olejnik i Pochanke

Portal Wprost opublikował sondaż, w którym Polacy mieli ocenić wiarygodność poszczególnych dziennikarzy i reporterów znanych z najbardziej popularnych programów. Wyniki były naprawdę wyjątkowo zadziwiające. Na pierwszym miejscu uplasowała się Martyna Wojciechowska, która znana jest głównie ze swoich podróży, które to odbyła niemal po całym świecie. Na drugim miejscu znalazła się Elżbieta Jaworowicz - kojarzona oczywiście ze swoim programem "Sprawa dla reportera", gdzie zajmuje się głównie sprawami zwykłych Polaków. Na trzecim zaś Dorota Wellman - dziennikarka "Dzień Dobry TVN".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na którym miejscu znalazła się natomiast Danuta Holecka, czyli nowa szefowa "Wiadomości"? Z sondażu wynika, że przekazywane przez nią informacje uznawane są za wiarygodnie jedynie przez... 3,9% Polaków.

Skąd tak niski wynik? Specjaliści (m.in. dr hab. Anna Jupowicz-Ginalska z UW) upatrują go między innymi w tym, że Holecka występuje jedynie w wieczornych wydaniach "Wiadomości" i poza nimi właściwie nie zobaczymy jej w żadnym innym programie. Ponadto odkąd rząd PiS sprawuje w Polsce władzę, Telewizja Polska uznawana jest za prorządową, a więc Polacy nie uważają jej za wiarygodną i obiektywną. Wręcz zarzucają TVP manipulację, a także brak uczciwości, jeśli chodzi o podawane tam newsy (szczególnie związane z polityką i gospodarką kraju).

W rankingu przed Holecką znalazła się także między innymi Monika Olejnik (kojarzona obecnie głównie z TVN24), i Justyna Pochanke (Fakty TVN).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Oficjalne: Tysiące emerytów nie dostanie "trzynastki"! Chodzi o ludzi, którzy spełniają jeden warunek
  4. Cały świat czeka na poród Meghan Markle. Wróżka miała wizję, która wmurowała Brytyjczyków
  5. Nie żyje najgorszy zwyrodnialec naszych czasów. Kanibal-pedofil z 12-latką smażył ludzi na patelni
  6. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News