Danuta Holecka ma nową pracę!

Danuta Holecka ma nową pracę!

Danuta Holecka bez wątpienia jest twarzą flagowego programu informacyjnego stacji TVP. Teraz jednak jej praca nie będzie polegać tylko na przedstawianiu Polakom najświeższych informacji. Dziennikarka została powołana do nowej odpowiedzialnej funkcji.

"Wiadomości" są czołowym programem informacyjnym w TVP. Przez wiele osób ich treści są bardzo mocno krytykowane, a czasem wręcz nazywane propagandą. Zarówno media, jak i internauci wskazują, na fakt, że informacje tam pokazywane nieustannie pokazują sukcesy rządu PiS, przypisując mu niemalże odrodzenie Polski. Natomiast opozycja ukazywana jest jak największe zło. Taki stan rzeczy zniechęca wiele osób do śledzenia programu. Teraz jednak Danuta Holecka będzie miała wpływ na rodzaj emitowanych wiadomości, ponieważ będzie zasiadać w komisji etyki.

Danuta Holecka w komisji etyki TVP

Według informacji przedstawionych przez media oprócz Holeckiej w komisji zasiądzie dodatkowo Dariusz Bohatkiewicz i Mariusz Kowalewski. Według press.pl przewodniczący komisji będzie się zmieniał rotacyjnie co 3 miesiące. Kolejkę rozpocznie Stanisław Królak. Nie da się ukryć, że największe emocje wśród trójki nowych członków komisji budzi Holecka, która dla wielu stała się wrecz uosobieniem "Wiadomośći". Dodatkowo dziennikarka teraz będzie decydować o etyczności tekstów, które będą się w pojawiać w ramówce, a to właśnie one budzą wśród Polaków od dłuższego czasu spore kontrowersje. Jeszcze nie tak dawno w komisji zasiadał kolega Holeckiej jeszcze z czasów studiów. Mowa oczywiście o Krzysztofie Ziemiecu, który był głównym bohaterem głośnej afery, która miała miejsce 4 czerwca. Według internautów zmiana w członkach komisji nie zmieni nic, dopóki prezesem TVP jest Jacek Kurski. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Partner zdradził Katarzynę Nosowską. Piosenkarka upokorzona
  2. Co się stało z jej piersiami?! Wpadka gwiazdy TVN
  3. B. mąż chce ROZSZARPAĆ Rozenek! „Dzieci będą szykanowane”
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News