Danuta Holecka wypowiedziała słowa, które złamią serce każdej matki. Prawda o jej dziecku jest porażająca

Danuta Holecka wypowiedziała słowa, które złamią serce każdej matki. Prawda o jej dziecku jest porażająca Źródło: YouTube / TVP

Danuta Holecka jest główną bohaterką nagrania, które zdobywa w sieci ogromną popularność. Internauci przypomnieli stary fragment prowadzonego przez dziennikarkę programu. W bardzo specjalnych okolicznościach opowiedziała wówczas o swoim synu.

Danuta Holecka jest dziś szefową "Wiadomości" TVP, krytykowanych nierzadko za stronniczość, czy też wybiórcze podejście do faktów. Jak zauważali widzowie, 12 stycznia w serwisie stanowczo omijano temat 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby ostatecznie skrytykować także Jurka Owsiaka w jednym z materiałów. Przypomnijmy, że od 2016 roku Telewizja Polska nie transmituje już finałów WOŚP - robi to obecnie komercyjna stacja TVN.

Danuta Holecka podzieliła się bardzo prywatnym wspomnieniem

Co ciekawe, na portalach społecznościowych powróciło jednak nagranie sprzed lat (prawdopodobnie przełom lat 2012/2013, na co wskazuje treść pasków), na którym widzimy rozmowę Holeckiej z Owsiakiem w studiu Telewizji Polskiej. Przyznać trzeba, że dziennikarka zdecydowanie zmieniła od tamtego czasu retorykę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tak dawno chwaliła bowiem prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przy okazji szczerze mu dziękując. Jak się bowiem okazało, Holecka ma do fundacji prywatny sentyment, gdyż zakupiony przez nią sprzęt wsparł ją w trudnych okolicznościach prywatnych, kiedy szybkiej pomocy potrzebował jej syn.

Dziennikarka była w trudnej sytuacji, jednak pomógł sprzęt WOŚP

- Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie urządzenia i do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze doposażonego, z serduszkiem WOŚP i za to dziękuję. Uratowaliście wiele istnień. To chyba musi być ogromna satysfakcja - powiedziała wyraźnie poruszona dziennikarka, zwracając się do Owsiaka na wizji.

Dzisiaj grzeje: 1. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
2. TVP przekazało zdumiewające wiadomości. Polityk PiS i jego syn został zatrzymany, powód rozwścieczy Polaków

Jak więc widać, Holeckiej jako młodej mamie pomógł sprzęt zakupiony przez WOŚP, z którego musiał skorzystać jej syn. Chociaż jeszcze jakiś czas temu wyrażała w tej kwestii ogromną wdzięczność, dziś raczej już o tym nie wspomina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani
  4. Mieszkańcy nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Nie żyje Czesław Dutka
  5. Danuta Holecka wypowiedziała słowa, które złamią

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News