Wszyscy, którzy włączyli wczoraj o 19:30 TVP pierwszy raz zobaczyli gwiazdę w tak ekscentrycznej stylizacji. Szefowa "Wiadomości" zaskoczyła widzów

Wszyscy, którzy włączyli wczoraj o 19:30 TVP pierwszy raz zobaczyli gwiazdę w tak ekscentrycznej stylizacji. Szefowa "Wiadomości" zaskoczyła widzów Źródło: Screen/Youtube/publicystykatvp

Danuta Holecka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w naszym kraju. Awans, który zdobyła pracując w Telewizji Publicznej spowodował, że prezenterka stała się jedną z kluczowych postaci w TVP. Holecka zawsze nienagannie prezentuje się w swoich stylizacjach, jednak teraz wyglądała dość ekscentrycznie.

Danuta Holecka jest popularną dziennikarką stacji TVP. Od ponad 25 lat jest związana ze stacją, a rok 2019 jest dla prezenterki niezwykle owocny, jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Dziennikarka otrzymała duży awans i została kierownikiem redakcji "Wiadomości". Tym samym stała się jednym z kluczowych dziennikarzy dla Telewizji Publicznej. Prezenterka jednak często pada ofiarą prześmiewczych memów dotyczących jej osoby. Po wczorajszym wydaniu programu lawina komentarzy znowu ruszyła. 

Danuta Holecka i ekscentryczna stylizacja

W niedzielnym wydaniu "Wiadomości", widzowie mogli zobaczyć dziennikarkę w dość nietypowej dla niej stylizacji. Na pewno na długo zostanie zapamiętana przez wiernych widzów "Wiadomości". Oczywiście nie obyło się bez fali komentarzy wśród internautów na temat nowego stylu dziennikarki. 

Danuta Holecka podczas wieczornego wydania programu o 19:30 zaprezentowała się w czarnej marynarce i spodniach. Ponadto dziennikarka miała założoną białą koszulę, a całość dopełnił krawat, również w czarnym kolorze.  

Prezenterka zmieniła również wygląd włosów

Fryzura prezenterki także bardzo się wyróżniała. Zazwyczaj Holecka występowała w rozpuszczonych włosach z przedziałkiem na środku. Teraz jednak dziennikarka postawiła na spięte włosy, z zaczesaną grzywką na lewy bok. Tak ekscentryczna stylizacja nie pozostała obojętna internautom, których zdania na ten temat, są podzielone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Legenda miejska głosi, że Danuta Holecka po godzinach udziela lekcji stepowania - prześmiewczo napisał jeden z internautów 

- Holecka osiąga nowy poziom, tym razem w kreacji na prezesa - skomentował dosadnie kolejny internauta.  

Są jednak też głosy, które bardzo chwalą nowy image dziennikarki: 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Pani Danuta pokazała klasę. Tak powinna wyglądać prezenterka serwisu informacyjnego w każdej stacji - napisał fan dziennikarki.

- Danuta Holecka zadała szyku w dzisiejszych @WiadomosciTVP - skomentował na twitterze internauta.

Na temat stylizacji prezenterki powstają już pierwsze memy. Męska stylizacja dziennikarki na pewno na długo zostanie w pamięci widzów. 

uploaded

Screen/ TVP VOD

Najlepsze newsy dnia:

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2.  Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

źródło: plotek

Następny artykuł