Olbrychski zasmucił fanów. Wspomniał bliską osobę

Olbrychski zasmucił fanów. Wspomniał bliską osobę Źródło: fot. flickr.com

Daniel Olbrychski jest w ciężkiej sytuacji. Wspomnieniem bliskiej, zmarłej osoby mocno zasmucił swoich fanów. Widać, że aktor pozostaje w żałobie i jeszcze długo nie wróci do pełni sił i dobrej formy. 

Taki Daniel Olbrychski nie jest nam znany. Aktor, który słynie raczej z energii i żywotności pochylił się nad tematem przemijania, czym zdecydowanie zasmucił fanów. W tym aktorze z wieloletnim stażem w pewnym momencie coś pękło. Najwyraźniej musi minąć jeszcze wiele czasu, aby udało mu się przeżyć tę stratę i mógł powrócić do normalnego życia. Aktor znany z największych produkcji filmowych ciężko przeżywa wielką stratę.

Ciężkie chwile słynnego aktora

Daniel Olbrychski przeżywa obecnie ciężkie chwile. Można powiedzieć, że to co wydarzyło się w jego życiu w pewnym sensie go załamało. Cały we łzach pożegnał osobę, z którą spędził w życiu wiele ważnych i wyjątkowych chwil. Teraz odwiedził grób kobiety, która kiedyś była dla niego niesamowicie ważna. 18 stycznia aktor odwiedził warszawski cmentarz powązkowski, aby wspomnieć Zuzannę Łapicką-Olbrychską, dziennikarkę i pisarkę. Prywatnie Łapicka-Olbrychska była córką znanego aktora Andrzeja Łapickiego i byłą żoną Daniela Olbrychskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zmarłą 21 grudnia Zuzannę Łapicką-Olbrychską wspominała również obecna żona Daniela, Krystyna Demska-Olbrychska. Pani Zuzanna zmarła przegrawszy walkę z nowotworem, który wykryto u niej wiosną 2016 roku. Spoczęła w grobowcu rodzinnym na Starych Powązkach. Fani martwią się, czy wszystko obecnie w porządku u aktora i jego rodziny, biorąc pod uwagę to, jak jest mu ewidentnie ciężko. Redakcja Pikio.pl życzy powrotu do sił i równowagi po tych trudnych chwilach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jutro pogrzeb Adamowicza. Służby obawiają się najgorszego
  2. Żona Janowskiego nie wytrzymała! „Stop nienawiści!”
  3. Gwiazda „M jak Miłość” uderza w aktorkę „Barw Szczęścia”. Maksymalna hipokryzja
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
         
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News