Olbrychski zasmucił fanów. Wspomniał bliską osobę

Olbrychski zasmucił fanów. Wspomniał bliską osobę Źródło: fot. flickr.com

Daniel Olbrychski jest w ciężkiej sytuacji. Wspomnieniem bliskiej, zmarłej osoby mocno zasmucił swoich fanów. Widać, że aktor pozostaje w żałobie i jeszcze długo nie wróci do pełni sił i dobrej formy. 

Taki Daniel Olbrychski nie jest nam znany. Aktor, który słynie raczej z energii i żywotności pochylił się nad tematem przemijania, czym zdecydowanie zasmucił fanów. W tym aktorze z wieloletnim stażem w pewnym momencie coś pękło. Najwyraźniej musi minąć jeszcze wiele czasu, aby udało mu się przeżyć tę stratę i mógł powrócić do normalnego życia. Aktor znany z największych produkcji filmowych ciężko przeżywa wielką stratę.

Ciężkie chwile słynnego aktora

Daniel Olbrychski przeżywa obecnie ciężkie chwile. Można powiedzieć, że to co wydarzyło się w jego życiu w pewnym sensie go załamało. Cały we łzach pożegnał osobę, z którą spędził w życiu wiele ważnych i wyjątkowych chwil. Teraz odwiedził grób kobiety, która kiedyś była dla niego niesamowicie ważna. 18 stycznia aktor odwiedził warszawski cmentarz powązkowski, aby wspomnieć Zuzannę Łapicką-Olbrychską, dziennikarkę i pisarkę. Prywatnie Łapicka-Olbrychska była córką znanego aktora Andrzeja Łapickiego i byłą żoną Daniela Olbrychskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zmarłą 21 grudnia Zuzannę Łapicką-Olbrychską wspominała również obecna żona Daniela, Krystyna Demska-Olbrychska. Pani Zuzanna zmarła przegrawszy walkę z nowotworem, który wykryto u niej wiosną 2016 roku. Spoczęła w grobowcu rodzinnym na Starych Powązkach. Fani martwią się, czy wszystko obecnie w porządku u aktora i jego rodziny, biorąc pod uwagę to, jak jest mu ewidentnie ciężko. Redakcja Pikio.pl życzy powrotu do sił i równowagi po tych trudnych chwilach.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jutro pogrzeb Adamowicza. Służby obawiają się najgorszego
  2. Żona Janowskiego nie wytrzymała! „Stop nienawiści!”
  3. Gwiazda „M jak Miłość” uderza w aktorkę „Barw Szczęścia”. Maksymalna hipokryzja
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
          Następny artykuł