Daniel Olbrychski trafił do szpitala! Przeszedł ciężką operację

Daniel Olbrychski trafił do szpitala! Przeszedł ciężką operację

Daniel Olbrychski był kiedyś niekwestionowaną, największą gwiazdą polskiego kina. Dodatkowo aktor był prawdziwym amantem, który łamał serca wszystkich kobiet. Aktualnie artysta ma poważne problemy, jest w ciężkim stanie. Poważna operacja mocno odbiła się na jego kondycji.

Daniel Olbrychski ma już 73 lata. Aktor w ostatnim czasie nie może pochwalić się dobrym zdrowiem, najwyraźniej lata dają mu się we znaki. Chociaż bardzo chciał uniknąć operacji, to mu się nie udało. Ostatnio artysta trafił do jednego z warszawskich szpitali. To tam zmuszony był poddać się operacji lewego kolana. W czasie rekonwalescencji nie będzie mógł obciążać nogi. Jego stan był na tyle ciężki, że nie liczyła się jego niechęć do poddania się zabiegowi. Co więcej, w czasie rekonwalescencji, będzie musiał poruszać się na wózku inwalidzkim.

Daniel Olbrychski przeszedł poważną operację

To musi być ogromny cios dla Olbrychskiego, którego wielką pasją jest jeździectwo. Znany z "Trylogii" aktor popisywał się swoim jeździeckim kunsztem również na planach filmowych. Teraz nie ma o tym mowy. Przez sześć tygodni musi się szczególnie oszczędzać. - Dla Daniela to nie lada problem, gdyż nigdy nie umiał siedzieć bezczynnie. Ten zabieg był jednak niezbędny. Gdyby się na niego nie zdecydował, groziłoby mu kalectwo - zdradza w rozmowie z "Na żywo" znajomy aktora. Dobrze, że artysta znajduje się chociaż pod czułą opieką swojej małżonki. Nie wiadomo, jaki był dokładnie problem Olbrychskiego. Mimo wszystko dobrze, że przełamał się i poddał operacji, skoro bez niej ryzyko kalectwa było tak duże. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci na ekrany kin i telewizorów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Gwiazdor show Polsatu zakończył karierę. Został… księdzem
  2. Wiatr będzie wiał 100km/h! Przerażające burze nadciągają nad Warszawę i inne wielkie metropolie
  3. Uwaga! Rząd PiS wprowadza po cichu nowy podatek!
  4. Szydło potwierdza: Odchodzę
  5. Łukasz Fabiański żegna się z drużyną. Napisał łzawy list, kibice są załamani
Źródło: pomponik.pl   Następny artykuł