Olbrychski dostał cios w serce. Aktor przeżywa ciężkie chwile

Olbrychski dostał cios w serce. Aktor przeżywa ciężkie chwile Źródło: fot. flickr.com

Daniel Olbrychski przez wielu Polaków uznawany jest za najlepszego z naszych aktorów. Według nich w takiej sytuacji cały świat powinien leżeć u jego stóp, jednak aktor przechodzi teraz bardzo ciężkie chwile po ciosie w serce.

Daniel Olbrychski znany jest z wielu ról, które stały się prawdziwie legendarne. Aktor występował zarówno w produkcjach polskich, jak i zagranicznych. Co więcej, pięć z filmów, w których wystąpił, były nominowane do nagrody Oscara. Sam Olbrychski zagrał w ponad 150 filmach, co stanowi nie lada wyczyn. Jednak aktorowi nie udało się spełnić marzenia, które nie dawało mu spokoju przez całe lata.

Daniel Olbrychski odrzucony

Bez wątpienia młode pokolenie polskich aktorów, może uczyć się od Olbrychskiego niebywałego kunsztu, jeżeli chodzi o ich zawód. Aktor mógłby swoją wiedzę przekazywać również młodym ludziom, którzy dopiero szkolą się na prawdziwych aktorów. Sam Olbrychski nigdy nie krył, że bardzo chciałby wykładać na Akademii Teatralnej w Warszawie. Co więcej, aktor zrobił wszystko, żeby spełnić swoje odwieczne marzenie i ponoć miał to wręcz obiecane, jeżeli spełni jeden warunek. Olbrychski oczywiście wywiązał się ze swojej części umowy, jednak nie odniosło to żadnego rezultatu. Poprzedni rektor uczelni Andrzej Strzelecki podobno obiecał aktorowi posadę profesora, jeżeli ten zdobędzie tytuł magistra. Olbrychski natychmiast rozpoczął dalszą naukę i zdobył wymagany tytuł naukowy, zostając w 2010 roku magistrem Akademii Teatralnej w Warszawie. Niestety jego kontakt z poprzednim rektorem uczelni się urwał, przez co aktor nie otrzymał obiecanej posady.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Szansa nastała, gdy rolę rektora warszawskiej akademii otrzymał Wojciech Malajkat. Jednak ku niezadowoleniu Olbrychskiego on również nie widział dla niego miejsca na uczelni. Wszystko to sprawiło, że aktor zmarnował wiele czasu tak naprawdę na darmo, ponieważ zyskał tytuł, który dosłownie do niczego nie okazał mu się potrzebny. - Zostałem jak durny z tym magistrem - komentuje Daniel Olbrychski. Nie da się ukryć, że to jak został potraktowany aktor, nie powinno mieć miejsca. Jeżeli faktycznie poprzedni rektor uczelni obiecał mu posadę, jeżeli osiągnie tytuł magistra, to powinien się z tej umowy wywiązać tak jak Olbrychski. Studenci bez wątpienia zyskaliby bardzo dużo z zajęć z nim.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  2. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  3. Robert Lewandowski stanie przed prokuraturą?! Chodzi o wielki przekręt
  4. Masz taki samochód? Dostaniesz ogromną karę i stracisz dowód rejestracyjny
  5. Smutne doniesienia o uczestniku Rolnik szuka żony. To koniec
Następny artykuł