Była żona Daniela Olbrychskiego ujawnia jego wstydliwą tajemnicę

Była żona Daniela Olbrychskiego ujawnia jego wstydliwą tajemnicę Źródło: screen youtube.com/@TVP VOD

Daniel Olbrychski znany jest jako jeden z największych amantów polskiego kina. Choć jego kariera to marzenie niejednego człowieka i właściwie pasmo sukcesów, to życie prywatne niewiele miało wspólnego ze spokojem. Była żona aktora zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. 

Daniel Olbrychski ma na koncie wiele niezapomnianych ról. Jako aktor zdecydowanie może czuć się spełniony. Jednak jego życie prywatne wcale nie było zbyt mocno układane. Była żona zdradza jego tajemnicę. Aktor żonaty był trzykrotnie. Jednak jego romanse i plotki o romansach trudno zliczyć. Jednym z najbardziej gorących i burzliwych była relacja z Marylą Rodowicz, znaną polską piosenkarką, która nie skończyła się małżeństwem. Były jednak inne, nieznane i ciekawe wątki. Była żona Olbrychskiego postanowiła dokładnie je opisać. Zuzanna Łapicka-Olbrychska, druga żona Daniela Olbrychskiego, matka jego córki, Weroniki i córka wielkiego aktora - Andrzeja Łapickiego, zdecydowała się na publiczne wspominanie tego, co robił podczas małżeństwa filmowy Kmicic.

Daniel Olbrychski miał wstydliwy sekret

Daniel Olbrychski do dziś nie wyjawił wstydliwego sekretu. Podczas małżeństwa z Zuzanną Łapicką-Olbrychską zdradzał ją z... gwiazdą francuskiego kina lat 60, Anouk Aimée. - Anouk Aimée zachwycałam się - jak wszyscy - w filmach Federica Felliniego, nie mówiąc o oscarowej "Kobiecie i mężczyźnie" Claude’a Leloucha, ze słynnym śpiewanym "Szabadabada". To wszystko było dla mnie, wówczas 12-letniej, jakieś magiczne, z innego, odległego świata. I nagle po kilkunastu latach ta niezwykła kobieta z celuloidu zakochuje się w moim młodym, trzydziestoparoletnim wówczas mężu - wspomina Łapicka w książce " Dodaj do znajomych". Aktor poznał Aimée, kiedy kręcił film w Paryżu. Zuzanna nie dostała paszportu i została z córką w Polsce. "Żona z dzieckiem uziemiona w Polsce, czyli sytuacja wymarzona" - komentuje gorzko po latach Łapicka. Mimo tego ciosu, wybaczyła wtedy mężowi. Niestety, ostatecznie i tak się rozstali, ponieważ aktor wdał się w kolejny romans, a ponadto był bardzo porywczy i zazdrosny - co paradoksalne, biorąc pod uwagę, że sam zdradzał żonę. - Daniel niemożliwy. Ciągle Zuzi wymyśla, pieniędzy na szkołę Weroniki nie daje. I się czepia. Nie może zrozumieć, że Zuzia go nie chce. Przecież to wstyd dla każdego mężczyzny czepiać się kobiety, która cię nie chce - pisał o małżeństwie swojej córki, we własnych dziennikach Andrzej Łapicki. Trzeba przyznać, że Olbrychski nie może z podniesioną dumnie głową patrzeć w przeszłość. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Atak w Warszawie! Obcokrajowiec użył rozpędzonego samochodu
  2. Tomasz Komenda nie wytrzymał! Gorąca konferencja prasowa
  3. Justyna Żyła i Playboy obrażeni przez Annę Muchę. Magazyn mocno odpowiada
Źródło: pomponik.pl Następny artykuł