Z ostatniej chwili: Nie żyje jedna z najlepszych polskich dziennikarek
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

Z ostatniej chwili: Nie żyje jedna z najlepszych polskich dziennikarek

Daniel Olbrychski przeżywa prawdziwy dramat. Ten znany wszystkim aktor i jedna z największych gwiazd polskiej sceny i ekranu właśnie stracił osobę, która była mu przez lata najbliższa. Nie żyje ważna postać dla świata mediów i show-biznesu przez lata związana z Telewizją Polską. 

Daniel Olbrychski to już kultowa postać polskiej sceny - zarówno teatralnej, filmowej, jak i serialowej. Znamy go jako postać wyjątkowo otwartą, uśmiechniętą, a przede wszystkim, niezwykle utalentowaną. Teraz okazuje się, że mężczyznę spotkało coś strasznego. Właśnie pojawiła się informacja, że zmarła kobieta, która przez wiele lat była najbliższą mu osobą.

Zuzanna Łapicka nie żyje. Daniel Olbrychski w żałobie

Znany polski reżyser Andrzej Saramonowicz właśnie poinformował o czymś przerażającym i przykrym. Zmarła uwielbiana polska dziennikarka i pisarka, Zuzanna Łapicka. - Umarła Zuzanna Łapicka. Mógłbym to zbić bonmotem Tuwima: „Nie wiem, co się na tym świecie porobiło. Zaczynają umierać ludzie, którzy nigdy dotąd nie umierali”, ale to nie wystarczy. Bo Zuzia była fantastycznym człowiekiem. Ludzkim, ale i wściekłe inteligentnym, który nie zadowalał się byle czym. Jej odejście czyni wywrę. Polska kultura poniosła kolejną stratę nie do zastąpienia. Żal przeraźliwy. Płaczę, bo cóż innego pozostało - napisał na swoim koncie na Facebooku. Daniel Olbrychski, który był jej byłym mężem, na pewno nie może pozbierać się po tej stracie. Para miała córkę Weronikę.

Wielka strata dla Polski

Kobieta przez wiele lat związana była z TVP. Do 2016 roku pełniła w niej funkcję szefowej redakcji rozrywki i oprawy. Następnie została sekretarzem redakcji, niestety wkrótce ciężko zachorowała - lekarze oficjalnie potwierdzili, że ma raka. Poddana została chemioterapii i radioterapii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
- Miałam szczęście, że trafiłam do wspaniałych lekarzy na Śląsku: profesora Lampego i doktora Piątka. Dzięki nim nigdy nie straciłam wiary w to, że warto walczyć - mówiła w rozmowie z "Vivą". Kobieta była bardzo cenioną postacią w polskich mediach i show-biznesie. W tym roku wydała debiutancką, bardzo dobrze przyjętą książkę, "Dodaj do znajomych".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest po prostu niesamowity
  2. Ile zarabia Magda Gessler? Jej zarobki są naprawdę... zaskakujące
  3. Tragedia w kopalni na Śląsku! Kilkanaście ofiar, trwa dramatyczna walka z czasem
  4. „Rysiek” z Klanu w więzieniu. Potrzebuje siana, o tym mówi cała Polska
  5. Strasznie przykre. Tyle lat miała Anna Przybylska w dniu śmierci
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News