Daniel Olbrychski
Fot. YouTube/Xiegarnia.pl
Wiadomości Pikio - 28 Grudnia 2018

Koszmar Olbrychskiego. Tydzień po śmierci b. żony pożegnał kolejną bliską osobę

Daniel Olbrychski przeżywa w ostatnim czasie bardzo trudne chwile. Legendarny aktor musiał pogodzić się ze stratą byłej żony, z którą przeżył naprawdę wiele lat. Już kilka dni później spadło na niego niestety kolejne nieszczęście.

Daniel Olbrychski urodził się 27 lutego 1945 roku w Łowiczu. Aktor zrobił gigantyczną karierę zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Grywał bowiem w kultowych filmach, obracał się w artystycznych kręgach, o których jego koledzy oraz koleżanki z branży mogli jedynie pomarzyć. W takim świecie oczywiście trudno jest zachować zimną krew i całkowicie się nie zatracić.

Daniel Olbrychski przeżył dwie ogromne tragedie. Pożegnał ważne dla siebie osoby

Jego życie było niezwykle burzliwe oraz intensywne. Artysta żenił się aż trzy razy i dopiero przy boku trzeciej żony odnalazł prawdziwe szczęście oraz stabilizację. Kobiety, z którymi wcześniej był związany, wciąż były jednak oczywiście dla niego bardzo ważne. Z pierwszą z nich miał bowiem syna, a z drugą - córkę. Wiadomość o śmierci Zuzanny Łapickiej, którą poślubił w 1978 roku, musiała więc okazać się dla niego naprawdę gigantycznym ciosem. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna zmarła 20 grudnia 2018 roku w wieku jedynie 64 lat po wykańczającej walce z poważną chorobą. Dwa dni wcześniej ze świata odszedł za to niestety genialny polski reżyser, Kazimierz Kutz. Olbrychski doskonale go znał, gdyż niejednokrotnie występował w jego produkcjach. Artysta także zmagał się z szeregiem chorób, przez które jakiś czas temu trafił w stanie ciężkim do szpitala. Niestety nie udało mu się już powrócić do zdrowia oraz sprawności, chociaż zbiórkę środków na jego rehabilitację uruchomiła nawet Anna Dymna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Ostatnie pożegnanie Kazimierza Kutza

28 grudnia na cmentarzu przy ulicy Sienkiewicza w Katowicach odbyło się więc ostatnie pożegnanie Kutza, na którym w żałobie pojawił się szereg wielkich polskich gwiazd. Wśród nich znalazł się także Daniel Olbrychski. Towarzyszyła mu oczywiście obecna żona, Krystyna Demska-Olbrychska. Artysta ewidentnie nie wyglądał najlepiej, a na jego twarzy malował się przenikający smutek. Fani niezwykle współczują uwielbianemu aktorowi, który w tak krótkim czasie musiał zmierzyć się z dwiema ogromnymi tragediami. Na szczęście Olbrychski nie jest w swojej żałobie sam i może zapewne liczyć na ogromne wsparcie rodziny oraz składających mu szczere kondolencje licznych sympatyków.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler cierpi na straszną przypadłość, która niszczy życie co drugiego człowieka
  2. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  3. Wstrząsająca śmierć w M jak Miłość. Fani serialu długo nie dojdą do siebie
  4. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  5. Rolnik szuka żony okłamywał widzów? Uczestniczka wyjawiła całą prawdę, aż ciężko uwierzyć
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News