Po koszmarnym wypadku ludzie przecierali oczy widząc na miejscu Daniela Olbrychskiego

Po koszmarnym wypadku ludzie przecierali oczy widząc na miejscu Daniela Olbrychskiego Źródło: youtube.com/mediatekajp2

Daniel Olbrychski zmartwił swoich fanów przerażającym wypadkiem, którego doznał w piątek. Legendarny aktor miał poważny jechał na skuterze gdy zderzył się z Oplem Zafirą. Ludzie, którzy spotkali go w szpitalu, relacjonowali, jak bardzo poturbowany był artysta.

Daniel Olbrychski miał przerażający wypadek samochodowy, o którym huczały wszystkie media w Polsce. Artysta znany z grania w najważniejszych filmach dla polskiej kinematografii zderzył się na swoim skuterze z nadjeżdżającym Oplem. Według świadków artysta nie wyglądał dobrze i z bandażem na twarzy wzbudził niemałą sensację w szpitalu, w którym się znalazł. Mimo że wypadek wyglądał na bardzo poważny, to aktor zdecydował się jeszcze tego samego dnia na wyjście ze szpitala i pojechanie na spotkanie aktorskie.

Daniel Olbrychski miał poważny wypadek. Aktor wzbudził sensację w szpitalu

Pacjenci szpitala, w którym znalazł się Olbrychski, nie mogli oderwać wzroku od aktora. Artysta przemierzał korytarze izby przyjęć w bandażu na nosie, a jego twarz nosiła ślady wypadku na skuterze. Wszyscy myśleli, że artyście stało się coś poważnego, ale on nie krył dobrego humoru i nie przejawiał zmartwienia tym, co wydarzyło się zaledwie kilka godzin wcześniej.

Aktor czuł się tak dobrze, że jeszcze tego samego dnia zdecydował się na wypis ze szpitala i wzięcia udziału w spotkaniu autorskim ze swoimi miłośnikami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona o wypadku męża

Na temat stanu aktora wypowiedziała się także żona artysty - Krystyna Demska-Olbrychska, która przyznała, że wypadek męża na skuterze nie przeszkodzi mu w realizowaniu swoich spotkań, a sam aktor nie będzie potrzebował przerwy od swojego zawodu.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To się nie mieści w głowie
2. Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

- Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi" - mówi małżonka kultowego artysty

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Premier zdradził plany dotyczące 14. emerytury. Pozostawił jednak jedną istotną niewiadomą

Źródło: Pudelek

Następny artykuł