Są nowe informacje ws. Daniela Olbrychskiego. Legendarny aktor wczoraj miał wypadek

Są nowe informacje ws. Daniela Olbrychskiego. Legendarny aktor wczoraj miał wypadek Źródło: screen youtube.com/@TVP VOD

Daniel Olbrychski w piątkowy wieczór uległ wypadkowi. Został przewieziony do szpitala i pozostawał pod opieką lekarzy. Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia aktora.

Daniel Olbrychski w piątkowy wieczór uczestniczył w bardzo przykrym wypadku. Jak poinformował "Polsat News", uwielbiany przez Polaków aktor został przewieziony do szpitala i pozostawał pod opieką lekarzy. Według świadków, mężczyzna był cały zakrwawiony i poważnie potłuczony. W mediach pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdora.

Daniel Olbrychski miał wypadek

Aktor był widziany w piątkowy wieczór w jednym z warszawskich kin. Kilka godzin później media obiegła informacja, że Daniel Olbrychski miał wypadek na skuterze w pobliżu stadniny w Żółwinie. Jak poinformował "Polsat News", na miejscu pomocy udzielili mu ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach, a później został przetransportowany do szpitala. Gwiazdor był poważnie potłuczony i cały zakrwawiony. Fani martwili się o jego zdrowie. Dzisiaj pojawiły się nowe informacje o stanie popularnego aktora.

Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala. Aktor uderzył się w głowę, był cały zakrwawiony

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor pozostał w szpitalu pod opieką lekarzy, a o jego stanie zdrowia poinformowała żona. Z najnowszych informacji wynika, że wypadek na szczęście okazał się niegroźny, Olbrychski szybko dochodzi do siebie.

- Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Nic groźnego się nie zdarzyło poza tym, że ma przyciętą wargę - przekazała portalowi Plejada żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska.

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Wypadek był na tyle niegroźny, że aktor zgodnie z obietnicą pojawił się wczoraj w warszawskim kinie Iluzjon na 13. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik". Daniel Olbrychski spotkał się tam z widzami swojego rosyjskiego filmu "Van Gogi". W kinie pojawił się z opatrunkiem na nosie. Widać, że ma mocno rozciętą górną wargę i potłuczony podbródek. Poza tym legendarny aktor czuję się dobrze.

NAJLEPSZE NEWSY DNIA:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Dostaje 22,4 tys. zł emerytury. UJAWNILI, co trzeba zrobić, by tyle dostać!

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News