Daniel Olbrychski i sąsiedzi
wikipedia Adrian Grycuk
Aneta Wasilewska - 6 Marca 2020

Sąsiedzi Daniela Olbrychskiego ujawniają, co tak naprawdę o nim myślą. Wyjawili, kto gości u niego w domu

Daniel Olbrychski w oczach swoich sąsiadów. Pojawiła się prawda o tym, jakim sąsiadem jest aktor, a także kto najczęściej pojawia się u niego w mieszkaniu.

Daniel Olbrychski jest jednym z ulubionych aktorów Polaków. Widzowie od wielu lat mogą śledzić przebieg jego działalności aktorskiej, od dawna związany jest on z największymi produkcjami w kraju. Jednak jakim człowiekiem jest w oczach swoich sąsiadów?

Andrzej Duda na pogrzebie KrólikowskiegoNiewiarygodne, co prezydent zrobił na pogrzebie Królikowskiego. Bliscy zalali się łzamiCzytaj dalej

Daniel Olbrychski marzy o przeprowadzce

Na co dzień Daniel Olbrychski mieszka w Warszawie, ale posiada także dom w Drohiczynie. Wielokrotnie w wywiadach wyznawał, że jego największym marzeniem jest zamieszkać z dala od miasta, gdzie będzie mógł żyć bez otoczenia i szumu medialnego.

Mieszkańcy miasteczka od razu wiedzą, kiedy pojawia się w nim Daniel Olbrychski. Nikt inny nie jeździ po ulicach terenowym autem. Sąsiedzi zauważają, że za każdym razem, kiedy pojawia się przy cerkwi św. Mikołaja Cudotwórcy, jedzie wolniej, a tuż za świątynią skręca w kierunku swojej posesji.

Dom aktora otoczony jest drzewami. We wspomnieniach Daniel Olbrychski wyznaje, że jest to jego ulubione miejsce na ziemi, kraina dzieciństwa, do której uwielbia wracać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Paweł Królikowski i pogrzebPrzybyli na pogrzeb Królikowskiego nie mogli powstrzymać śmiechu. Wszystko przez słowa jakie padły z ust jego synaCzytaj dalej

- W Drohiczynie zaczynam dzień od ćwiczeń. Kiedy rano schodzę po schodach, tak krok po kroku, to jeszcze wszystko mnie boli, ale po piętnastu minutach i prysznicu już biegam po nich, jakbym miał dwadzieścia lat! Tutaj czuję życiowy constans. Rodzina, sport, jazda konna, lektury. Nie ma czasu na nudę - opowiadał Daniel Olbrychski.

Jakim sąsiadem jest Daniel Olbrychski?

Okazuje się, że Daniel Olbrychski jest wspaniałym sąsiadem. Lokalni mieszkańcy mają nadzieję, że aktor na stałe zamieszka w swoim domu.

- Zawsze miły, uśmiechnięty i żartujący. Nie robi z siebie gwiazdora. Pan Daniel to swój człowiek, wnosi do nas powiew wielkiego świata, bo gości w swoim domu znakomitych aktorów i polityków. Dzięki temu nasz Drohiczyn staje się sławny - wyznał sąsiad.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal po pogrzebie Królikowskiego. Gigantyczna burza w sieci

2. Emerytura już wkrótce bez podatku? Jest oficjalna odpowiedź władz, tłumaczą się konstytucją

Zgodnie ze słowami sąsiadów, kiedy Daniel Olbrychski na stałe zamieszka nad Bugiem, wszyscy wyprawią mu przyjęcie. Sąsiedzi chętnie będą mieli w swoich szeregach znanego polskiego aktora.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona zobaczyła go z psem na kanapie i nagrała wszystko
  2. Umyły włosy płynem do higieny intymnej. Spojrzały w lustro, a efekt zaparł im dech w piersiach
  3. Porażające informacje, uczestniczka The Voice przeszła poważną operację. Jej mama udostępniła nagranie, serce się kraje
  4. Kobieta zauważyła niepokojący znak na podwórku sąsiadów. Gdy poszła zobaczyć, co się dzieje, zamarła
  5. Zaginęła 34-letnia Teresa Marczyk. W domu czeka na nią synek, policja prosi o pomoc
  6. Karol Strasburger niedawno wrócił z objętych epidemią Włoch. Ma ważny apel do wszystkich Polaków

Paweł KrólikowskiPorażające sceny na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły w kościeleCzytaj dalej

źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News