A więc jednak! Odnaleziono syna króla disco polo, cała Polska nie może uwierzyć

A więc jednak! Odnaleziono syna króla disco polo, cała Polska nie może uwierzyć Źródło: Fot. screenshot TVP

Zenek Martyniuk zaledwie kilka miesięcy temu stał się szczęśliwym teściem. O weselu jego syna rozpisywały się wszystkie media w Polsce, jednocześnie życząc mu szczęścia i samej pomyślności na nowej drodze życia. Niestety, wbrew oczekiwaniom, Daniel Martyniuk nie wiedzie szczęśliwego, małżeńskiego życia.

Podczas gdy Zenek Martyniuk szalał na scenie podczas sylwestra z TVP w Zakopanem, w jego rodzinie rozgrywał się istny dramat. W mediach pojawiły się doniesienia o tym, jakoby jego syn pod wpływem alkoholu awanturował się ze swoją 19 letnią żoną, która jest w zaawansowanej ciąży. To zdecydowanie nie było dla nich przyjemne rozpoczęcie nowego roku.

Daniel Martyniuk powraca. Internauci stoją za nim murem

Gdy media zaczęły pisać o aferze z Danielem Martyniukiem i jego ciężarną żoną, mężczyzna zniknął z mediów społecznościowych. Przez kilka dni nie dało się go wyszukać ani na Facebooku, ani na Instagramie, ani na żadnym, innym medium. Teraz mężczyzna postanowił najwyraźniej przestać chować głowę w piasek i powrócił do internetowego życia. Jak gdyby nigdy nic znów uruchomił swoje profile, a na nich pojawiać zaczęły się wpisy. - Jeśli obrobili ci du*ę za plecami, to pomyśl, jaki wzbudzasz strach, że nie powiedzieli ci tego prosto w twarz - brzmiał jeden z wielu postów. Fani Daniela od razu zaczęli życzyć mu wszystkiego dobrego, a także wyrażać wyrazy swojego współczucia. - Daniel Martyniuk, wszystkiego dobrego dla Was. Taka jest cena sławy Twojego taty, tylko oczerniać, przykro mi. Nie wierzę w to, co ludzie wypisują na twój temat! - brzmiał jeden z komentarzy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk nie będzie zadowolony. Daniel wyjawił całą, niewygodną prawdę

Daniel Martyniuk najwidoczniej miał już dość oczerniających go informacji, bowiem postanowił upublicznić również swoją wersję wydarzeń. Znacząco odbiega ona od tego, co podają media. - Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosila plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciąże. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to juz 7 miesięcy temu zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w russocicach panna z Dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią [pisownia oryginalna] - brzmiała treść oświadczenia. ZOBACZ TAKŻE:
  1. DRUZGOCĄCE wyznanie syna Martyniuka! Jego żona może być skończona, PRZERAŻAJĄCE szczegóły
  2. „Rozpuszczona jak dziadowski bicz”! Burza po sylwestrowych zdjęciach córki Kaczyńskiej
  3. Justyna Żyła rozpoczyna coś nowego! Zrobi karierę u boku przystojnego mężczyzny?
  4. Jak psy okazują miłość? 10 oznak, że twój psiak cię kocha
  5. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News