Poród żony bardzo go umęczył. Tak relaksuje się syn Martyniuka

Poród żony bardzo go umęczył. Tak relaksuje się syn Martyniuka Źródło: YouTube/TVP VOD

Daniel Martyniuk wywołał w ostatnim czasie ogromne kontrowersje wśród licznych fanów swego ojca. Ostatecznie syn wokalisty disco polo postanowił po licznych życiowych wybojach powrócić do rodziny i zając się żoną oraz córką. Pierwsze dni ojcostwa wyraźnie go jednak zmęczyły, gdyż postanowił zapewnić sobie chwile relaksu na basenie.

Daniel Martyniuk niedawno został ojcem. W połowie lutego synowi gwiazdora disco polo urodziła się córeczka. Powinien to być wielki powód do radości, jednak przez ciągłe wybryki Daniela jego rodzina ma same kłopoty. Lista wykroczeń młodego mężczyzny jest bardzo długa, a znajdują się na niej między innymi: nielegalne posiadanie marihuany, wyrzucenie za drzwi ciężarnej żony czy też słowny atak na teściów. Lider zespołu Akcent podejmował nawet drastyczne środki, aby zdyscyplinować swojego syna. Zagroził mu, że odetnie go od rodzinnego majątku. To jednak nie pomogło.

Daniel dalej bawi się w najlepsze i nic nie wskazuje na to, aby przejął się swoją nową życiową rolą. Co prawda, stwarza pozory, że żona i córeczka są dla niego ważne, jednak istnieją podejrzenia, iż syn gwiazdora postępuje interesownie. Młody skandalista nie dorósł do nowych obowiązków i daje na to kolejne oburzające dowody.

Daniel Martyniuk nie dorósł do ojcostwa?

Krótkie filmiki publikowane na Instagramie stały się sposobem, przez który syn Zenka Martyniuka komunikuje się z opinią publiczną. Nagrał już między innymi wideo ze szpitala, gdzie wypowiadał się nie tylko na temat nowo narodzonej córeczki, ale również o swoim stosunku do marihuany. Na nowym nagraniu syn gwiazdora pluska się w basenie, z którego pozdrawia żonę i małą córeczkę.

Niedojrzały ojciec wybrał się na basen, gdyż - jak twierdzi - był umęczony porodem żony i potrzebował chwili odpoczynku. Aby się zrelaksować wybrał oczywiście luksusowy basen ze wszystkimi atrakcjami. Najwyraźniej nie przyszło mu do głowy, że jego żona również może być zmęczona porodem i jej również należy się chwila relaksu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Zenka Martyniuka to wieczny luzak. Czy mała Laura będzie mogła na niego liczyć?

Zenek Martyniuk jest oburzony, że jego syn w tak lekceważący i beztroski sposób podchodzi do tematu ojcostwa. Wnuczka gwiazdora Laura na pewno będzie oczkiem w głowie sławnego dziadka i będzie mogła liczyć na niego w każdej sytuacji.

Patrząc na postępowanie Daniela można mieć poważne wątpliwości, czy dziewczynka będzie za to mogła liczyć na swojego tatę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska umawiała się z NAJWIĘKSZYM ciachem polskiego kina! 
  2. Córka Martyny Wojciechowskiej ma LUKSUSOWE hobby? Dokładnie takie jak Kinga Rusin!
  3. Brytyjczycy są oburzeni. Chory psychicznie brat księżnej w centrum obrzydliwego skandalu
  4. DDTVN straszy Polaków trującym jedzeniem. Każdy z nas tak jada
  5. Norbi zaprosił do "Jaka to melodia" gwiazdy. Spali się ze wstydu, internauci nie wybaczają

źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł