Kolejne skandaliczne wybryki Daniela M. To nie mieści się w głowie

Kolejne skandaliczne wybryki Daniela M. To nie mieści się w głowie

Daniel Martyniuk, to jedno z najbardziej niesfornych dzieci polskiego show-biznesu. Syn Zenka Martyniuka znowu dał o sobie znać. Mężczyzna na swoim Instagramie wydał zaskakujące oświadczenie. Co tym razem powiedział fanom?

Daniel Martyniuk dał się poznać jako kontrowersyjne dziecko polskiego króla disco-polo. Zaledwie kilka miesięcy temu mężczyzna stanął na ślubnym kobiercu. Jego ślub był ogromnym wydarzeniem medialnym, a sukcesywnie pojawiające się plotki wokół młodego małżeństwa nie znikały z nagłówków tabloidów. Od tego czasu zdążył już obrazić swoją ciężarna żonę i nazwać ją nimfomanką. Wszytko zaczęło się pod koniec roku. Interwencje w domu rodzinnym Eweliny oraz interwencja w białostockim mieszkaniu małżeństwa doprowadziły do skierowania aktu oskarżenia. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Chociaż sam mężczyzna nie mógł się obronić przed doniesieniami mediów, postanowił skorzystać i rozpoczął swoją karierę w mediach społecznościowych.

Daniel Martyniuk szuka nowej żony. Kontrowersyjna wypowiedź w mediach

Danielowi od skandalu przybyła znaczna liczba followersów. Jego obserwatorzy mają niemały ubaw, inni zgłaszają zażenowanie. Syn Martyniuka na Instagramie nagrywa filmiki, na których obraża policję, żonę i zapewnia, że nie zamierza zrywać ze swoim nałogiem. Swoim zachowaniem z pewnością wywołuje liczne skandale i nie znika z nagłówków gazet. – A palić to tak i tak będę, pozdrawiam policję z Białegostoku, to nie jest policja, to są milicjanci, to jest taka wioska, że sobie ludzie nie wyobrażacie, omijajcie Białystok szerokim łukiem. […] Nikt nie będzie mi mówił, co mam robić, tym bardziej milicja z Białegostoku, ja im nie mówię, co mają robić. Co zobaczyć na Podlasiu fajnego? Nic. Drogę powrotną do domu, nie jedź tam. A po co wracać do Wasilkowa? – mówił na Instagramie. W środę na jego profilu mogliśmy usłyszeć, że wyrzeka się wszystkiego i szuka nowej dziewczyny, która "pokocha jego, a nie jego pieniądze". Jednak zwracamy uwagę, że to nie jego pieniądze, a jego rodziców. Jak informowaliśmy wcześniej na Pikio.pl, ślub oraz prezenty, które młoda para otrzymała na nową drogę życia były... zafundowane przez Zenka i Danusię. Daniel Martyniuk aktualnie nie opiekuję się swoją ciężarną żoną. Posmakował celebryckiego świata i raczej nie ma teraz ochoty na ustatkowane życie. Po tym, jak nazwał swoją żonę nimfomanką i zarzucił jej, że pali papierosy w ciąży raczej nie ma nadziei, aby do siebie wrócili.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:  [view-gallery id=345328 Daniel Martyniuk jest w poważnych tarapatach, jednak najwięcej kłopotów przysporzył swojemu ojcu. Zenek Martyniuk to bez wątpienia kultowa postać w świecie disco polo. Każdy nowy utwór oraz nagrana płyta bardzo szybko okrzykiwane są mianem hitu, a jego koncerty nieprzerwanie od lat gromadzą tłumy. Czy mężczyzna poradzi sobie ze złą sławą syna?
Zenek Martyniuk zwykle za wszelką cenę stara się unikać wywiadów dotyczących jego życia prywatnego, bliskich i rodziny. Jednak zdecydował się odpowiedzieć na jedno z miliona pytań dziennikarzy dotyczące skandalicznego postępowania jego syna w ostatnim czasie.
– Reaguję normalnie. Ja się nie nazywam Daniel, tylko Zenon Martyniuk, a Daniel odpowiada za siebie, także ja tego nie chciałbym komentować – zaznaczył muzyk. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób zachowanie syna wpłynie na karierę muzyka. Mimo wszystko fani zdają się wspierać mężczyznę w batalii o powrót do normalności Daniela i jego rodziny. Sam Zenek przyznał, że chciałby go wspierać w terapii przeciwko uzależnieniom. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zenek Martyniuk wziął szturmem USA! Zaszalał z 20 lat młodszą, śliczną modelką
  2. Zenek Martyniuk pewnie płonie ze wstydu! Jego syn znowu zszokował społeczeństwo
  3. Szokujące zdjęcie Małgorzaty Rozenek w sieci. Tego nie spodziewał się nikt
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ile waży Agnieszka Chylińska. Fani gwiazdy bardzo boją się o jej ZDROWIE!
   
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News