Spowiednik Daniela Martyniuka wyjawił coś szokującego. Ksiądz wkracza do akcji

Spowiednik Daniela Martyniuka wyjawił coś szokującego. Ksiądz wkracza do akcji

Daniel Martyniuk to najgłośniejsze nazwisko w ostatnich tygodniach. Mężczyzna z anonimowego syna króla disco polo przemienił się w medialnego celebrytę, który zasłynął z narkotyków i pijackich przepychanek z ciężarną żoną. Do akcji wkroczył sam spowiednik rodziny Martyniuków.

Daniel Martyniuk postanowił osobiście odnieść się do zarzucanych mu czynów, co tylko dolało oliwy do ognia. Jego oświadczenie opublikowane na Facebooku wywołało ogromne poruszenie, które zamiast sprawę uciszyć, tylko ją rozdmuchało. Teraz kolejna osoba postanowiła przerwać milczenie. 

Mąż się może rozpić, ale żona musi stać u jego boku

Ksiądz, który jest bardzo blisko związany z rodziną Martyniuków oświadczył, że młoda Ewelina powinna stać u boku Daniela bez względu na to, co on zrobił. Jego zdaniem obowiązkiem żony jest wytrwać przy mężu, nawet jeśli jest on pijący bądź zażywający narkotyki. Uważa on rownież, że syn Zenka Martyniuka powinien pójść na leczenie. - Mąż się może rozpić, mogą się pojawić narkotyki, a żona powinna stać u jego boku, pomóc mu. Może być tak samo w drugą stronę. Czytałem, że tatuś powiedział, że syn powinien się leczyć. I tak powinno być – oświadczył kapłan. Ksiądz zaapelował również do młodych, aby nie brali rozwodu. Za chwilę na świecie pojawi się ich dziecko, które powinno żyć w pełniej rodzinie. – Rozwód to jest ostateczność. Dziecko jest w drodze. Można się pokłócić, ale trzeba sobie przebaczyć. Właśnie chodzę po kolędzie i namawiam do tego moich parafian. I nie jest to tylko moje stanowisko, ale i całego Kościoła – apeluje do młodych znany kapłan.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Daniel Martyniuk jest załamany. Ksiądz obiecuje pomoc

Duchowny związany z rodziną Martyniuków zdradził, że lubi utwory Zenka. Jego osobista sympatia nie może jednak przysłaniać tego, co w tej chwili najważniejsze - zakłamania jego syna. Ksiądz obiecał mężczyźnie, że pomoże mu poprzez modlitwę. - Pana Zenka uwielbia cała Polska, ja także lubię jego przeboje, dlatego on i jego rodzina są wzorcem dla Polaków. Czy syn pana Zenka nie wiedział, co mówił przed ołtarzem? „Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość”. A tu wyjdzie, że jest to zakłamanie. Mogę obiecać jedno – będę się modlił za Martyniuka. Żeby takie zachowanie nie rozeszło się na całą Polskę - oświadczył duchowny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kasia Cichopek przekazała radosną nowinę! Jej rodzina właśnie się powiększyła
  2. Andrzej Gołota dostał w prezencie samochód. Jego cena ZWALA Z NÓG
  3. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News