Syn Zenka Martyniuka publicznie chamsko do swojej żony: "Wypad gówniaro"

Syn Zenka Martyniuka publicznie chamsko do swojej żony: "Wypad gówniaro" Źródło: screen/youtube/Wojciech Grodzki - dj & konferansjer

Daniel Martyniuk bezustannie wywołuje skandale. Jego konflikt z żoną śledzą wszystkie polskie media, a teraz syn gwiazdy disco polo po raz kolejny zdecydował się na coś zaskakującego. Publicznie chamsko zwrócił się do swojej dawnej ukochanej, a jego słowa rozpętały prawdziwą medialną burzę i wstrząsnęły internautami. 

Daniel Martyniuk ostatnio opisywany jest przez wszystkie polskie media. Jego wstrząsający konflikt z żoną z zapartym tchem śledzą miliony Polaków, a w kolejne doniesienia dotyczące syna gwiazdy disco polo i jego konfliktów z prawem aż ciężko uwierzyć. Co dziwne, Daniel Martyniuk zdaje się w ogóle całą sytuacją nie przejmować - na bieżąco komentuje sprawę w mediach społecznościowych. Zamieszcza na swoim Instagramie wpisy i relacje i wyraźnie pokazuje na nich, że niewiele go obchodzą wszystkie słowa krytyki padające pod jego adresem. Teraz po raz kolejny zdecydował się zabrać głos i w swoim InstaStory chamsko zwrócił się do swojej żony.

Wstrząsające słowa Martyniuka do żony

Dla nikogo, kto obserwuje syna Zenka Martyniuka na Instagramie nie jest sekretem, że mężczyzna nie przejmuje się zbytnio medialną burzą wokół swojej osoby. Ciągle komentuje wszystko na InstaStory, śmieje się tam z policji i szydzi z oskarżycieli. Teraz jednak poszedł o krok dalej i wyjątkowo chamsko zwrócił się do swojej żony. - Gówniara osiemnastoletnia złapała mnie na dziecko, balowała ze mną, a teraz jej wszystko nie pasuje. Wypad do swoich Rusocic, gówniaro - usłyszeliśmy w nagraniu. Niestety nagranie dało się obejrzeć zaledwie przez kilka minut, szybko bowiem zostało skasowane.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Daniel Martyniuk ostro krytykowany przez internautów

Mimo szybkiego pozbycia się dowodów internauci zdążyli ostro skrytykować mężczyznę i jego podejście do małżonki. Media społecznościowe zasypała lawina komentarzy, w których wszyscy zgodnie zarzucali mu nieodpowiednie zachowanie i wypominali, że sam sobie wybrał żonę, którą teraz obraża. - 100 procent zaprzeczenia faceta, patologiczny gówniarz - ostro ocenia internauta. - Po co był ten ślub, ja się pytam... - zastanawia się kolejna osoba. - On to jednak powinien się leczyć, ale na głowę. Obawiam się jednak, że dla niego to już za późno na pomoc - krytykuje go następna. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Córka Daniela Olbrychskiego i Zofii Łapickiej to PIĘKNA kobieta. To, czym się zajmuje wprawi was w ZACHWYT!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Wielka tragedia. Szelągowska rozpłakała się na wizji
  4. Młynarska młodnieje jak Ibisz. Zdradziła, jak to robi
  5. Życie bohaterów „Barw szczęścia” już nigdy nie będzie takie samo. Tragiczna śmierć kochanej postaci
  Następny artykuł