Daniel Martyniuk oskarża ukochaną
daniel.martyniuk.89 Instagram
Irmina Jach - 26 Września 2020

Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

Daniel Martyniuk regularnie dzieli się w mediach społecznościowych kontrowersyjnymi kulisami swojego życia prywatnego. W ostatnich tygodniach tabloidy plotkarskie regularnie donoszą o kolejnych problemach w małżeństwie syna muzyka disco-polo. Przyszły rozwodnik postanowił ponownie podzielić się przemyśleniami na temat byłej żony. Niewiarygodne, co jej zarzuca.

Daniel Martyniuk, syn legendarnego muzyka disco-polo, słynie ze skandali i hulaszczego trybu życia. Młody mężczyzna jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza nieprzemyślane wpisy, które budzą spore kontrowersje. Ostatnio celebryta skupia się na temacie rozwodu z żoną, której ma dużo do zarzucenia.

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataWieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Daniel Martyniuk po raz kolejny obraził żonę w mediach społecznościowych

Daniel Martyniuk ma na swoim koncie kilka burzliwych romansów. Jeszcze przed trzema laty Martyniukowie planowali jego ślub z młodą farmaceutką z Elbląga, Anią. Tuż przed uroczystością 31-latek zdecydował się na zerwanie zaręczyn i związek z inną kobietą, dwudziestokilkuletnią Faustyną. Sielanka nie trwała jednak długo, gdyż już rok później syn Zenka Martyniuka stanął na ślubnym kobiercu u boku Eweliny, z która doczekał się córeczki. Również ten związek zakończył się głośnym rozstaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Młoda małżonka nie poradziła sobie z gwałtownym charakterem celebryty i złożyła papiery rozwodowe. Przez kilkoma dniami sprawa trafiła do sądu. Od tego czasu nie cichną echa na temat tego, że Daniel Martyniuk znalazł pocieszenie w ramionach byłej partnerki. Młody mężczyzna miał spędzać u niej noce jeszcze w czasie, kiedy był mężem Eweliny. Swój udział w potajemnym spotkaniu miała mieć udział nawet żona Zenka Martyniuka, Danuta. 31-latek postanowił zdementować te plotki, publikując w mediach społecznościowych relację, w której w ostrych słowach oskarża Faustynę o włamanie na konto.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. Zmiana czasu na zimowy, kiedy? Pora pożegnać lato

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

- Włamała mi się na konto i skasowała filmik, ciekawe jest, kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Jakby ktoś się nudził to 200 złotych i robi wszystko - oburzał się Daniel Martyniuk.

Wszystko wskazuje na to, że romans Daniela Martyniuka i Faustyny również należy już do przeszłości. Powodem sporu ma być wideo, w którym 31-latek obrażał rodzinę młodej prawniczki. Dziewczyna miała dokonać włamania, by chronić dobre imię swoich najbliższych. Syn Zenka Martyniuka nie krył oburzenia jej zachowaniem, jego słowa były naprawdę wulgarne. Myślicie, że zareagował poprawnie?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk zadzwonił do Jarosława Kaczyńskiego. Duchowny zdradził treść rozmowy
  2. Pogoń Szczecin przekazała dramatyczne wiadomości. Niemal cała drużyna z koronawirusem
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News