Syn Martyniuka chce zabrać dziecko matce. Szokujące doniesienia

Syn Martyniuka chce zabrać dziecko matce. Szokujące doniesienia Źródło: instagram/daniel.martyniuk/

Daniel Martyniuk jest kontrowersyjną osobą i choć wydawało się, że kryzys został zażegnany, ostatnio niespodziewanie poinformował, że zamierza się rozwieść. To jednak nie koniec szokujących informacji, bowiem przyznał, że będzie walczył o córkę.

Daniel Martyniuk nie kryje, że w jego związku nie układało się najlepiej i to jeszcze zanim doszło do zawarcia małżeństwa. Syn gwiazdora wyznaje również, że przyczyną wszystkich sporów między nim a ukochaną są jej rodzice, którzy ponoć nagminnie się we wszystko wtrącają. Celebryta zapowiedział zatem niespodziewanie rozwód, a także walkę o dziecko. 

Daniel Martyniuk rozwodzi się przez teściów?

Niedługo po tym, jak syn Zenka Martyniuka obwieścił w mediach, że jego małżeństwo nie ma już przyszłości i planuje rozwód, udzielił wywiadu dla "Pudelka", w którym zdradził jeszcze więcej szczegółów. Otwarcie przyznał, że to teściowie są wszystkiemu winni, bowiem manipulują i nastawiają Ewelinę przeciwko niemu. Wyjawił, że postawili jej ultimatum, dając do wyboru rodzinę bądź męża, dlatego ten postanowił iść w ich ślady i uczynił dokładnie to samo. 

Najwyraźniej jego żona nie wahała się długo z odpowiedzią, skąd nagła decyzja o rozwodzie. 

- Mojego życia z żoną nie da się już posklejać, ona jest rządzona przez matkę - mówi w rozmowie z "Pudelkiem". 

Syn gwiazdora chce odebrać żonie córkę 

Daniel przyznał, że chce, by rozwód odbył się za porozumieniem stron, co zapewne oszczędziłoby jemu i jego bliskim sporo stresu. Ciężko jednak mówić o braku stresu, gdy w grę wchodzi rozpad małżeństwa i walka o córkę. Martyniuk zdradził, że zamierza walczyć o małą Laurę i gdy ta trafi już pod jego opiekę, będzie chciał z nią wyjechać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jego słowa zapewne niejednego wprawiły w osłupienie, bowiem ten otwarcie przyznał, że myśli o przeprowadzce za granicę. Jako swój pierwszy wytypowany cel obrał Chorwację, gdzie chciałby rozpocząć swój własny biznes. 

- Rozwód chcę wziąć za porozumieniem stron. Zazwyczaj jest tak, że dziecko zostaje przy matce, ale ja chcę zabrać Laurę do siebie (...) Chcę wyjechać z Białegostoku, nic mnie tu nie trzyma (...) Ostatnio przyszła mi do głowy Chorwacja i własny biznes - firma czarterowa - wyznaje podczas rozmowy z dziennikarzem. 

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. 12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę
  4. Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu
  5. Nieoficjalne: Wiadomo czemu nie można odnaleźć Dawidka. Ujawniono podstęp ojca
  6. Oniemiejecie. To jak będzie wyglądał grób ojca Dawida jest tajemnicą - i nie bez powodu
  7. Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci

Źródło: pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu