Daniel Martyniuk, zwrot w sprawie
instagram.com daniel.martyniuk.89
Weronika Wasiak - 15 Października 2020

Zwrot w sprawie Daniela Martyniuka. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał

Daniel Martyniuk po raz kolejny wywołał swoją osobą spore zamieszanie. Tym razem jednak zrobił to w sposób, jakiego chyba nikt nie mógł się spodziewać. Opinia publiczna przeżyła ogromny szok.

Daniel Martyniuk najpierw zaistniał show-biznesie za sprawą hucznego ślubu, a później zainteresowanie swoją osobą zatrzymywał licznymi skandalami, których z miesiąca na miesiąc tylko przybywało. Gdy jednak kilka tygodni temu oficjalnie rozwiódł się z Eweliną, jakby odsunął się w nieco cień, a za to prawdziwą gwiazdą wszystkich tabloidów stała się jego mama, Danuta Martyniuk. Teraz również i sam 31-latek zdecydował się na publicznym komentarz.

Oficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyOficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyCzytaj dalej

Wszystkim aż opadły szczęki. Daniel Martyniuk w końcu przerwał milczenie

Niesfornemu synowi króla disco polo niejednokrotnie zdarzały się ekscesy po alkoholu czy obraźliwe komentarze pod adresem ówczesnej żony czy teściów. Kiedy doszło do rozwodu między nim a Eweliną, nieco spuścił z tonu i przestał udzielać publicznych wypowiedzi. W przeciwieństwie do Danuty Martyniuk, która w licznych wywiadach nie szczędziła gorzkich słów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

informacje dot. mszyWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Po kilku tygodniach od rozwodu o komentarz w końcu pokusił się również sam Daniel. W przytaczanej przez Plejadę rozmowie z Super Expressem ustosunkował się do całej sytuacji w sposób, jakiego nikt chyba nie mógł się spodziewać. 31-latek nie tylko okazał skruchę, ale też przyznał, że mimo wielu upadków jego związek z Eweliną miał też mnóstwo pięknych chwil.

- Przyznaję, że nie powinienem publicznie zdradzać naszych sekretów rodzinnych. Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy, będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić. W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil. Zależy nam obojgu, żeby Laura dorastała w spokoju i miłości. Dołożę wszelkich starań, by niczego jej nie brakowało - mówił w wywiadzie dla Super Expressu.

To jeszcze nie koniec, bo w dalszej części rozmowy z SE Daniel Przyznał, że nie był najlepszym ojcem, ale teraz zamierza to zmienić i być dla córki wspaniałym tatą.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie

2. W niedzielę i święta nie pójdziemy do kościoła? Jest decyzja, Metropolita zdecydował o najbliższym miesiącu

3. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

- Może nie byłem najlepszym ojcem, ale zamierzam to naprawić. Chcę widywać się z córką tak często, jak to tylko możliwe i postaram się tak żyć, żeby nigdy się za mnie nie wstydziła. Bardzo tęsknię za Laurą. Wiele złego się wydarzyło, ale chcę naprawić nasze relacje. Obiecuję już więcej nie wypowiadać się na temat Eweliny i byłych teściów w internecie - dodał Daniel Martyniuk w wywiadzie dla Super Expressu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden prosty trick na opadające ciasta, nasze babcie doskonale go znały. Polacy masowo popełniają banalny błąd
  2. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Premier Morawiecki wprowadził nagłe obostrzenia. Wiele miast w czerwonej strefie, nikt się nie spodziewał

Nasz nowy domUjawniamy: rodzina z programu "Nasz nowy dom" przerwała milczenie. Wyznali, jak wszystko wygląda naprawdęCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News