Daniel Martyniuk uniknął kary
Pixabay.com daniel.martyniuk.89
Monika Majko - 14 Listopada 2020

Daniel Martyniuk cudem uniknął zasądzonej kary. Powód zadziwia, syn króla disco polo może spać spokojnie

Daniel Martyniuk ma na swoim koncie niezliczoną ilość występków, kłótni oraz skandali. Syn króla disco polo niejednokrotnie również wchodził w konflikt z prawem, a teraz cudem uniknął jednej z kar. Plany zmieniły się diametralnie.

Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu regularnie pojawia się w mediach, nie są to jednak pozytywne informacje. Syn gwiazdy disco polo znany jest ze swoich konfliktów z prawem oraz wyjątkowo awanturniczego charakteru. Niedawno sąd nałożył na niego karę, tym razem jednak 31-latek zdołał jej chwilowo uniknąć.

Daniel Martyniuk wielokrotnie już stawał przed sądem

Syn Zenka Martyniuka to niezwykle barwna postać, która przysparza swoim rodzicom ogromnych problemów. 31-latek jest wyjątkowo krnąbrny i choć życie niejednokrotnie dało mu nauczkę, on wydaje się nie wyciągać z nich odpowiednich wniosków.

Niebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiNiebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiCzytaj dalej

Młody Martyniuk wielokrotnie już stawał przed obliczem sądu, czy to w sprawie swojego rozwodu, czy też innych występków przeciwko prawu. Niedawno świeżo upieczony rozwodnik niemal prosto z sali sądowej pojechał do kolejnego sądu, gdzie miał ustalić z kuratorem szczegóły odbywania zasądzonej mu wcześniej kary.

Daniel Martyniuk musiał uzgodnić z kuratorem podjęcie prac społecznych, które zasądzono mu za jego liczne występki wobec prawa. Miejscem odbywania kary miał być dom pomocy społecznej.

– Chcę rozwiązać stare problemy, których się namnożyło, by zacząć spokojne i szczęśliwe życie… Muszę przepracować przez 5 miesięcy po 20 godz. tygodniowo. Najpewniej skierują mnie do domu pomocy społecznej. Nie zamierzam się od tego wymigiwać. Za błędy trzeba płacić – zapowiadał niedawno Daniel Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Daniel Martyniuk uniknął kary przez pandemię koronawirusa

Tym razem jednak 31-latek miał ogromne szczęście, ponieważ udało mu się chwilowo uniknąć kary. Wykonywanie prac społecznych zostało zawieszone w realizacji z powodu pandemii koronawirusa. Jak donoszą dziennikarze "Super Express", ta sytuacja jest mu wyjątkowo na rękę.

Choć Daniel Martyniuk wielokrotnie deklarował poprawę i chęć zmiany stylu życia, za każdym razem wracał do swoich złych nawyków. Rodzice jednak nie odpuszczają i wciąż wierzą w to, że ich jedyny syn w końcu się wyszaleje i ustatkuje.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiceminister zdrowia zdradził, co stanie się już 18 listopada. Niebywałe doniesienia dla wielu Polaków

2. Uwaga: Pilna wiadomość dla Polek i Polaków. Od 5 grudnia nowe zasady, czeka nas ogromna zmiana dot. funkcjonowania na drodze

3. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Ważny apel do wszystkich Polaków

Ta sytuacja szczególnie dotyka Zenka Martyniuka, który słynie nie tylko ze swojego talentu wokalnego oraz ogromnej charyzmy scenicznej, ale również z dobrego serca i życzliwości. Wybryki syna są dla niego wyjątkowo trudne, a dodatkowo kładą się cieniem na całej jego twórczości.

- Zenek ma wielkie serce. Jest naturalny, prawdomówny, serdeczny. Widać, że bardzo kocha żonę i syna i oddałby dla nich wszystko. Przypuszczam, że kiedy jego syn dorastał, z powodu koncertów nie było go w domu, a jak już przyjeżdżał, to nie miał serca za nic karcić Daniela. Kupował mu coraz droższe prezenty, bo chciał mu wynagrodzić swoją nieobecność i zapewnić to, czego sam nie miał – miała wyznać znajoma Zenka Martyniuka w jednym z wywiadów, zacytowana przez portal wp.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające nagranie zza zamkniętych drzwi szpitala. Widać całą prawdę o wydarzeniach na oddziale
  2. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Prawdziwa "bomba witaminowa". Przepyszna surówka z buraków, ogórków kiszonych i popularnych owoców
  7. Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News