Daniel Martyniuk przyznał się do nałogu i innych grzechów. Szokujące wyznania z obietnicą poprawy

Daniel Martyniuk przyznał się do nałogu i innych grzechów. Szokujące wyznania z obietnicą poprawy Źródło: YouTube - TVP VOD

Daniel Martyniuk wyznał, że ma już dość tego, jak wygląda jego życie. Syn wielkiego gwiazdora muzyki disco polo postanowił opowiedzieć w wywiadzie o swoich problemach. Przyznał się również do strasznego nałogu.

Daniel Martyniuk do tej pory nie chciał mówić publicznie o swoich problemach. Syn Zenka Martyniuka udzielał się w mediach społecznościowych, jednak był skupiony na tym, by przedstawić wszystkim obserwującym, że jego życie wygląda wspaniale i jest pełne ciekawych wydarzeń. O jego przykrych aspektach wolał przez długi czas milczeć, sprawiając wrażenie, jakby nie istniały.

Jedyne informacje, jakie pojawiały się na ten temat, pochodziły z prasy i mediów. Sytuacja uległa jednak najwyraźniej zmianie, bo obecnie Daniel Martyniuk nie ma problemów z tym, by opowiedzieć o swoich kłopotach związanych z sytuacją rodzinną. 30-latek zdecydował się ostatnio udzielić wywiadu, w którym publicznie przyznał się do swojego nałogu i opowiedział o swoich występkach z przeszłości.

Daniel Martyniuk opowiedział o swoich problemach z przeszłości

Na początku tego roku pojawiły się wiadomości o przerażającym zachowaniu Daniela Martyniuka, który nie miał zamiaru wpuścić swojej ciężarnej żony do domu pomimo panującego mrozu, do tego kłócił się z nią na tyle głośno, że w sprawę zaangażowali się sąsiedzi. Do akcji wkroczyła policja, która odnalazła w domu Martyniuków narkotyki. Miały one należeć właśnie do syna muzyka.

Mężczyzna przez długi czas unikał tematu kłótni z żoną w mediach, choć wiedzieliśmy, że pomimo narodzin córki para nie mieszka razem. Wszystko zmieniło się w ciągu ostatnich dni, gdy usłyszeliśmy, że w relacjach małżonków nastąpił przełom. Daniel Martyniuk postanowił opowiedzieć o wszystkim w wywiadzie, przyznając się do swojego nałogu.

Daniel Martyniuk mówi o swoim nałogu

- Z dobrymi chęciami i boską pomocą uratujemy naszą rodzinę. Bardzo w to wierzę i zamierzam wytrwać w postanowieniach. Kiedy jestem z Eweliną i Laurą, to do alkoholu już mnie nie ciągnie - stwierdził Martyniuk, przyznając, że w przeszłości miał duże problemy z alkoholem, lecz wygląda na to, że teraz zamierza to zmienić i sprawić, by nałóg został ostatecznie porzucony.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele
2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Internauci wyraźnie wzruszyli się historią syna muzyka, który miał w swoim życiu wiele problemów, jednak ostatecznie postanowił zachować się dojrzale i sprawić, by nie mówiło się już o jego wybrykach. 

- Miejmy nadzieję, że chłopak zmądrzeje. Ostatnie pół roku było dla niego trudne, popełnił błąd, ale chce go naprawić - pisze jedna z internautek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  2. Michał Szpak przeszedł samego siebie. Fani już nie spojrzą na niego tak samo
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News