Daniel
Fot. Max Pixel
Wiadomości Pikio - 4 Stycznia 2019

Daniel próbował ZAMORDOWAĆ swoich rodziców! Wstrząsajace fakty ujawnione, makabra

Daniel O. wydawał się być zwyczajnym, spokojnym 31-latkiem. Nic nie wskazywało na to, że któregoś dnia mężczyzna postanowi zabić swoją własną matkę oraz ojca. O nieszczęściu jakie rozegrało się w małej miejscowości w Bieszczadach aż ciężko mówić.

Nie wiadomo, dlaczego Daniel O. usiłował zamordować swoich rodziców. Mężczyzna nagle chwycił do ręki nóż, a następnie zadał nim kilka głębokich ciosów. Pierwszą ofiarą stała się jego własna matka, a gdy ona była już wystarczająco okaleczona, mężczyzna rzucił również się na swojego ojca. Później, jak gdyby nigdy nic, zadzwonił po pogotowie ratunkowe.

Daniel O. usiłował zamordować swoich rodziców. Mężczyzna nie pójdzie do więzienia

Daniel O. zadzwonił na numer alarmowy 112 i oznajmił, że jego matka nie żyje. Pogotowie niemal natychmiast przyjechało na miejsce, dzięki czemu udało się uratować poranioną kobietę. Pokrzywdzona, chociaż była w stanie krytycznym, okazała się być jedynie nieprzytomna. Jak poinformowała policja, na całym ciele miała wiele ran po ostrym narzędziu. Ojcu na szczęście również udało się przeżyć. Jak się okazuje, mimo iż mężczyzna dopuścił się próby morderstwa swoich rodziców, najprawdopodobniej nie pójdzie do więzienia. Jak poinformowali biegli sądowi, 31 letni Daniel O. w momencie popełnianego czynu był niepoczytalny. - Z uzyskanych opinii biegłych psychiatrów i psychologa wynika, że w chwili popełnienia czynu sprawca był całkowicie niepoczytalny i może popełnić podobne czyny w przyszłości, stąd wniosek do Sądu Okręgowego w Kielcach - wyjaśnia Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
WróżbaBeata Szydło odejdzie na zawsze? Szokujące wróżby dla polityków na 2019 rokCzytaj dalej

Nie trafi do więzienia, ale wolności i tak nie zazna

Chociaż 31 letni Daniel O. najprawdopodobniej nie trafi do więzienia, to nie wyjdzie również na wolność. Mężczyznę czeka jeszcze wiele badań na tle psychiatrycznym, po których najprawdopodobniej umieszczony zostanie w zamkniętym ośrodku leczenia. Jak podkreśla rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach, mężczyzna może chcieć jeszcze kiedyś dokonać podobnego czynu, więc trzeba zachować wszelkie środki ostrożności. – Zachodzi wysokie prawdopodobieństwo popełnienia podobnego czynu w przyszłości – oznajmił Daniel Prokopowicz. Póki co, oskarżony przebywa w tymczasowym areszcie. Jeśli dodatkowe badania nie wykażą jednak schorzeń psychicznych, mężczyźnie będzie grozić dożywotnie pozbawienie wolności. Mieszkańcy gminy Chęciny są zdruzgotani dramatem, jaki rozegrał się w ich najbliższym sąsiedztwie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dziennikarze właśnie ujawnili wstrząsające fakty ws. syna króla disco polo! Wszystko do góry nogami
  2. Rodzina żony syna Martyniuka KONTRATAKUJE! Miażdżąca szarża wściekłej familii
  3. To na pewno miało być publiczne? Seksowne zdjęcie przepięknej Julii Wieniawy właśnie okrążyło sieć
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Jak psy okazują miłość? 10 oznak, że twój psiak cię kocha
GłówneLidl zachwyca cenami w nowym roku! Klienci znowu się pobiją?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News