Duński imam, Mohammad Fouad al-Barazi, zwany „kaznodzieją nienawiści” nawołuje do podbicia Europy przez muzułmanów. Zdaniem muzułmańskiego imama Związku Islamskiego w Danii, emigracja to tylko część planu. Film pojawił się w duńskich mediach, gdyż został nagrany z ukrytej kamery. 

Według al-Baraziego muzułmanie przybywający do Europy nie powinni się asymilować. Ich celem jest przejęcie władzy przez podbój. Duński imam nazywa to „otwieraniem” krajów Starego Kontynentu.

Zdaniem imama muzułmanie powinni być wierni swej tradycji i kulturze, zwłaszcza po przybyciu do Europy. Zdaniem imama, wyznawcy Allaha powinni rozumieć warunki obowiązujące w danym kraju, ale się do nich nie dostosowywać.

Muzułmański kapłan widzi podbój Europy jako rozrost społeczności islamskiej. Według jego wizji, małe islamskie diaspory powinny się rozrastać tak, by uzyskiwać w danym kraju większość. Jako przykład al-Barazi podaje Danię, w której jeszcze 23 lata temu było 55 tys. muzułmanów. Dziś ich wspólnota liczy ponad 300 tys. osób.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


źródło: polishexpress.co.uk
pt

...

Zobacz również