Dane buraka ujawnione! Wyzwał Thun i Gozdyrę od dziwek burdelowych

Dane buraka ujawnione! Wyzwał Thun i Gozdyrę od dziwek burdelowych

W Internecie wielu ludzi czuje się anonimowo i myśli, że mogą sobie pozwolić na wszystko. Wbrew pozorom wcale tak nie jest. Da się wyśledzić nawet te osoby, które piszą z fałszywych kont pod zmyślonymi danymi. Dane buraka, który obrażał Różę Thun i Agnieszkę Gozdyrę, zostały ujawnione.

W sobotę miała miejsce emisja popularnego programu Agnieszki Gozdyry "Skandaliści". Tym razem dziennikarka zaprosiła do siebie europosłankę Platformy Obywatelskiej Różę Gräfin von Thun und Hohenstein. Ten fakt nie spodobał się jednemu z internautów. ZOBACZ TAKŻE: Roztrzęsiona Gozdyra mierzy się z LINCZEM. "Zaprosiła gwałciciela do studia"

Internauta wyzywa dziennikarkę i polityk od dziwek

Użytkownik Twittera za pomocą niezawierającego żadnych danych konta niezwykle wulgarnie skomentował program. Zaproszenie nielubianej europosłanki musiało skłonić go do niezwykle silnych emocji. - O, Gozdyra zaprosiła do siebie swoją koleżankę z burdelu. Dobrały się w parę dwie tanie dziwki - napisał zbulwersowany twitterowicz, ukrywający się pod nazwą ArtexDryy. Na taką zniewagę natychmiast zareagowała dziennikarka prowadząca program. W sobie tylko znany sposób dotarła do informacji na temat anonimowego użytkownika Twittera. Odkryła jego imię i nazwisko, a nawet miasto pochodzenia. ZOBACZ TAKŻE: Gozdyra w Sylwestra wpadła w szał! Przy wszystkich zrównała faceta z ziemią Można przypuszczać zatem, że poznała także jego kompletny adres. A to wystarczająco dużo danych, żeby pozwać człowieka do sądu. I tym właśnie zagroziła internaucie Gozdyra. - Cześć, Artur. Warszawa pozdrawia Łódź. Skasowałeś wpisy? Nie szkodzi. Jak mówiłam, w Internecie nic nie ginie. Teraz czas na konsekwencje - napisała dziennikarka. - Hej, Artur. Czas na przeprosiny masz do końca weekendu. Potem konsekwencje prawne. Jeśli nie wychowali cię w domu, to czas nadrobić - dodała w następnym wpisie.

Dane buraka ujawnione - internauta się przestraszył

Internauta zorientował się, z kim ma do czynienia i szybko się zreflektował. Najwyraźniej przestraszył się bardzo realnych konsekwencji prawnych, które bardzo szybko mogły spaść na jego głowę. Usunął wpisy i całe fałszywe konto na Twitterze. Założył nowe już pod swoimi prawdziwymi danymi. To konto ma w miejscu zdjęcia w tle tabliczkę z napisem "I'm sorry". - Szanowna Pani Agnieszko Gozdyra. Chciałbym najmocniej przeprosić za mój głupi, chamski i bezsensowny wpis skierowany do Pani. Pisząc ten paskudny komentarz wpisałem się w najgorszą narrację, jaka istnieje - napisał w odpowiedzi dziennikarce pan Artur z nowego konta. ZOBACZ TAKŻE: AWANTURA ROKU w Polsat News. Kowalski vs Gozdyra, działo się! Sytuację w swoim stylu skomentowała Agnieszka Gozdyra, wrzucając screeny przedstawiające całą sytuację. - Wygląda na to, że p. Artur zrozumiał swój błąd. Niech to będzie przestrogą dla wszystkich, którzy myślą, że mogą bezkarnie obrażać. Nie mogą. Nie ma na to zgody. Dobrej niedzieli wszystkim - napisała prowadząca "Skandalistów". To nie pierwszy raz, kiedy Agnieszka Gozdyra ujawnia dane buraka, który obraża ją w Internecie. Poprzednim razem sytuacja skończyła się podobnie. Następny artykuł