Nie tak miało być, widzowie się wściekli. Finał popularnego show TVP okazał się wielkim rozczarowaniem

Nie tak miało być, widzowie się wściekli. Finał popularnego show TVP okazał się wielkim rozczarowaniem Źródło: Instagram dancedancedancetvp

Za nami drugi finał programu "Dance dance dance". Pandemia i związane z nią wytyczne rządu sprawiły, że wyglądał ona zupełnie inaczej niż poprzedni. Wielu widzów mogło być tym zaskoczonych, a wręcz rozczarowanych. Jak wyglądał finał drugiego sezonu? Widzowie programu nie kryją swojego rozczarowania.

Program "Dance dance dance" to jeden z wiosennych show, którego realizacja nie została zawieszona w czasie trwania pandemii. Taka decyzja wywołała konsternację u wielu osób. Część odcinków została zarejestrowana wcześniej, jednak ostatnie trzy były nagrywane już w trakcie zagrożenia epidemiologicznego.

Finał "Dance dance dance" rozczarował widzów

"Dance dance dance" w drugim sezonie wzbudził wiele emocji między innymi za sprawą kłótni Anny Muchy z Anną Karczmarczyk. Teraz do niemałego zaskoczenia doprowadził finał programu, w którym ze względu na obostrzenia uczestnicy nie mogli wykonać swoich układów tanecznych. Spektakularne widowisko przybrało formę podsumowania wcześniejszych odcinków.

W ostatnim odcinku "Dance dance dance" wzięli udział Fit Loversi, Marcin Mroczek z Przemysławem Cypryańskim i Anna Kaczmarczyk z Mateuszem Łapką. Cały odcinek w dużej mierze polegał na wspominaniu tego, co działo się w poprzednich odcinkach. Wszyscy uczestnicy musieli przestrzegać obowiązujących obostrzeń dotyczących zachowania odległości. W studiu nie było również publiczności. Jednak nie jest to najdziwniejszy z zabiegów, który mogli obserwować telewidzowie show TVP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zakończenie show TVP przybrało bardzo nietypowy obrót

W finale "Dance dance dance" widzowie mogli zobaczyć, jak uczestnicy i jurorzy siedzą na kanapach i opowiadają o swoich przeżyciach związanych z programem. Oczywiście zachowywali wtedy stosowne odległości. Największą konsternacje wzbudziło poinformowanie widzów i uczestników show TVP o tym, jakie układy taneczne byłyby do przygotowania przez uczestników przy zachowaniu standardowej formy programu. Nie da się ukryć, że w takiej sytuacji bardziej rozsądne wdawałoby się wstrzymanie emisji na czas pandemii.

Dzisiaj grzeje: 1. Po nowych informacjach o córce, Kasia Kowalska podjęła decyzję. Artystka zaskoczyła fanów niebywałą nowiną
2. Wiadomość od Ministerstwa Zdrowia. Przekazano smutne dane o zakażonych

Streszczenie drugiego sezonu "Dance dance dance" zajęło półtorej godziny. W trakcie programu trwało głosowanie SMS, które pozwoliło na wyłonienie zwycięzców. Zostali nimi Fit Loversi, czyli Pamela i Mateusz. Uzyskali aż 52 % głosów co bez wątpienia można uznać za spory sukces. Swoją nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych przekazali na Integracyjny Klub Sportowy przy warszawskiej AWF.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szpital musiał zamknąć 5 oddziałów. Zarażeni są zarówno wśród pacjentów, jak i personelu
  2. Justyna Żyła pokazała swój dom. Dostała go po rozwodzie z Piotrem, jest wart fortunę (FOTO)
  3. Fatalna wiadomość przekazana przez Adama Małysza. Współczujemy
  4. Spełnia się czarna wizja Jackowskiego. Policja ostrzega, służby nie mają wątpliwości
  5. Przebadali osoby, które łagodnie przeszły COVID-19. Wyniki są katastrofalne, zmiany nieodwracalne
  6. 17 niewyobrażalnych powodów by nie wylewać wody po ogórkach kiszonych

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News