Damian Kordas złapał od tyłu Kurdej-Szatan i się zaczęło. Fanów zamurowało, gdy zobaczyli co robią na scenie Sylwestrowej Nocy Przebojów

Damian Kordas złapał od tyłu Kurdej-Szatan i się zaczęło. Fanów zamurowało, gdy zobaczyli co robią na scenie Sylwestrowej Nocy Przebojów Źródło: .

Damian Kordas zaskoczył swoim zachowaniem widzów Sylwestrowej Nocy Przebojów stacji Polsat. Mężczyzna podszedł do Barbary Kurdej-Szatan i zrobił niespodziewaną rzecz. Widzowie byli zszokowani.

Damian Kordas w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" sięgnął po Kryształowa Kulę, a w finale pokonał Barbarę Kurdej-Szatan. W czasie Sylwestra w Chorzowie, którego wspólnie prowadzili, nagle podszedł do kobiety i zrobił zaskakująca rzecz. Widzowie byli w wielkim szoku, tego nikt się nie spodziewał.

Damian Kordas zaskoczył swoim zachowaniem wszystkich widzów Polsatu

Sylwestrowa Noc Przebojów w Polsacie miała aż siedmioro prowadzących. Wśród nich znaleźli się uwielbiani przez Polaków Damian Kordas oraz Barbara Kurdej-Szatan. Oboje mieli ostatnio szansę wspólnie rywalizować w "Tańcu z Gwiazdami". W programie lepszy okazał się uczestnik Masterchefa, który sięgnął po Kryształową Kulę, pozostawiając aktorkę na drugim miejscu.

Para prowadzących zupełnie zaskoczyła widzów Polsatu podczas Sylwestra w Chorzowie. W pewnym momencie mężczyzna podszedł do aktorki, złapał ją i zaczęli wspólnie tańczyć. Przygotowali tango, które wykonali do piosenki Macieja Maleńczuka pt. "Dawna dziewczyno". Tego widzowie kompletnie się nie spodziewali. 

Damian Kordas zatańczył na scenie wspólnie z Barbarą Kurdej-Szatan

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, ich występ nie był idealny. Podczas tańca para kilkukrotnie się pomyliła, co bez problemu zauważyli widzowie Polsatu. Fani wytknęli im również to, że liczyli sobie głośno kroki. Zdania na temat ich występu są podzielone, niektórzy z fanów byli zachwyceni ich wspólnym show, inni zupełnie się zawiedli. Po ich udziale w "Tańcu z Gwiazdami" spodziewali się dużo lepiej przygotowanej, wyćwiczonej choreografii.

- Dobrze, że jej Kordas liczył, bo by własne nogi pogubiła. Żenada  - przytoczył wypowiedz jednego z fanów portal "WP".

Dzisiaj grzeje: 1.Kiedy wszyscy bawili się w Sylwestra, świat obiegła koszmarna wiadomość. Kochały go miliony, potworna śmierć
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Ich wspólny taneczny popis postanowiła skomentować sama Kurdej-Szatan. Aktorka wyznała, że mieli bardzo mało czasu, by przygotować się perfekcyjnie do występu.

- Nie, Damian nie liczył mnie. Liczył sobie i NAM. Mieliśmy jedną próbę. I tak daliśmy radę, jak na jedną próbę - powiedziała w wypowiedzi, zacytowanej przez WP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Okropna wiadomość. Nie żyje młodziutka gwiazda, zmarła w Nowy Rok
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Zaskakująca nagła decyzja gwiazdora Rodzinki.pl. Nie wystąpi już w polskich serialach?

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News