To jego koniec. Zwłoki w walizce Damiana M., jest oskarżony o zabójstwo

To jego koniec. Zwłoki w walizce Damiana M., jest oskarżony o zabójstwo Źródło: policja z woj. świętokrzyskiego

Damian M. zamordował 40-letniego mężczyznę, którego zwłoki znaleziono w walizce. Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie było. Policja zakończyła śledztwo i przesłuchała podejrzanych. Ten makabryczny incydent wstrząsnął całym województwem świętokrzyskim. Brutalna zbrodnia przypomina fabułę horroru.

Damian M. odpowie za zabójstwo 40-latka, którego ciało ukrył w odpowiedniego rozmiaru walizce. Przerażające wnętrze bagażu pewnego dnia zostało odkryte przez funkcjonariuszy, których oczom ukazały się upchnięte na siłę zwłoki. Damian M. i jego partnerka zostali aresztowani.

Damian M. oskarżony o zabójstwo. Zwłoki znaleziono w walizce należącej do 32-latka

Ciało 40-latka zostało odnalezione w Grzybowej Górze. Ciało zostało zamknięte w walizce. Policja natychmiast uruchomiła śledztwo. Sprawa toczy się od roku 2018 i właśnie się zakończyła. Policja wskazała oskarżonych. Są nimi Damian M. i jego partnerka, która także miała swój udział w zbrodni. Jak twierdzi prokuratura, Mariola Sz. pomogła Damianowi M. zatrzeć ślady zbrodniczego czynu. Oboje zostali już przesłuchani. Damian M. przyznał się do winy.

- W sprawie zebrano kompletny materiał dowodowy - w postaci przede wszystkim wyników oględzin miejsca ujawnienia zwłok, sekcji zwłok, zeznań świadków, czy wreszcie opinii biegłych - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Damianowi M. grozi 25 lat więzienia lub dożywocie

Jak podaje TVP Info, 40-latek zmarł od uderzeń, które Damian M. zadał mu w głowę. Jak twierdzą reporterzy stacji, w mieszkaniu 31-letniej partnerki Damiana M. często miały miejsce imprezy, na których nie brakowało alkoholu.

Teraz Damianowi M. grozi 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocie. Wkrótce sąd poinformuje z pewnością oficjalnie  o wydanym wyroku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec pokazali swoje OGROMNE posiadłości! Takich luksusów nie ma żaden inny góral
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  3. Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News