Dagmara Kaźmierska z
Instagram queen_of_life_77
Agata Jaroszewska - 15 Maja 2020

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia": wiek, syn, mąż, instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" to jedna z jaśniejszych gwiazd wykreowanych przez telewizję TTV. To właśnie tam kontrowersyjna celebrytka pokazała się szerszej publiczności i od tamtego czasu sprytnie wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Na swoich kontach społecznościowych chętnie dzieli się tym, jak wygląda jej życie i nie stroni od wdawania się w dyskusję z internautami. Oto wszystko, co trzeba wiedzieć o Dagmarze Kaźmierskiej.

Dagmara Kaźmierska jest na pewno jedną z bardziej kolorowych celebrytek w Polsce. Bezkompromisowe zachowanie, decyzje podejmowane pod wpływem impulsu oraz niewybredny język sprawiły, że widzowie polubili oglądać jej przygody na małym ekranie

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia": wiek

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" to dojrzała kobieta. Jej wiek jest jednym z najczęściej zadawanych przez fanów pytań. Gwiazda TTV nie należy do tej grupy sławnych osób, które wypierają się ingerencji chirurga w swój wygląd. Trudno byłoby to także ukryć, gdyż nienagannie gładkie czoło królowej życia od razu zdradza, że jej młody wygląd nie jest zasługą dobrych genów. Dodatkowo celebrytka nie ukrywa swojej miłości do makijażu oraz wizyt u kosmetyczki. Wszystkie te elementy gwarantują jej urwanie kilku lat ze swojej metryki.

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska?

Gwiazda "Królowych życia", według informacji dostępnych na Wikipedii, urodziła się 12 kwietnia 1975 roku. Dagmara Kaźmierska obchodziła więc w tym roku 45 urodziny. Z racji przebywania w domowej kwarantannie imprezę na swoją cześć obchodziła w gronie rodzinnym i nie omieszkała podzielić się tym, jak wyglądała, na swoim Instagramie.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia": syn

Celebrytka chętnie mówi o miłości do swojego dziecka, jedynego syna Conana. Młodzieńca zobaczyć można u boku swojej mamy w niektórych odcinkach "Królowych życia". Ostatnio media obiegły informacje o stłuczce, w której brał udział 19-latek. Conan temperament na pewno odziedziczył po swojej mamie, a Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że syn jest jej oczkiem w głowie.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia": mąż

Chociaż Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" chętnie dzieli się swoją codziennością, to tajemnicą pozostaje jej życie prywatne oraz to, czy jest obecnie zakochana. Jakiś czas temu jej przyjaciel Jacek Wójcik, także znany z programu "Królowe życia", poprosił ją o rękę, jednak ta nie przyjęła jego oświadczyn. Ponoć celebrytka jest obecnie związana z mężczyzną, z którym planuje ślub, jednak nie zdradza zbyt wielu informacji na ten temat. Jedynym mężem celebrytki jak do tej pory był ojciec jej dziecka, Conana. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia": Instagram

Dagmara Kaźmierska codziennie publikuje nowe InstaStories oraz dość często wrzuca zdjęcia. W serwisie można znaleźć ją pod nazwą @queen_of_life_77, co idealnie wpisuje się w jej styl życia oraz nawiązuje do nazwy programu, dzięki któremu stała się sławna. Gwiazda TTV chętnie wdaje się w dyskusje ze swoimi obserwatorami, a wszyscy mający odmienne zdanie, liczyć muszą się z gradem argumentów potwierdzających, że są w błędzie. Mimo wszystko Dagmara Kaźmierska stara się prezentować w mediach społecznościowych niezwykle pozytywny wizerunek.

Źródło: RadioZet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News