Wydało się, jak Jacek podpisał Dagmarę w telefonie. Gdy się dowiedziała, nie wytrzymała i go uderzyła

Wydało się, jak Jacek podpisał Dagmarę w telefonie. Gdy się dowiedziała, nie wytrzymała i go  uderzyła Źródło: youtube/TTV

Dagmara Kaźmierska tym razem wpadła w prawdziwy szał. Gdy jechała autem, dowiedziała się jak Jacek zapisał ją w telefonie. Nie mogła tego wytrzymać, uderzyła go, a po chwili zatrzymała auto.

Dagmara Kaźmierska stała się sławna dzięki programowi Królowe Życia, który pokazuje prywatne życie bogatych kobiet. Widzowie szczególnie polubili charakterystyczną Dagmarę oraz jej perypetie z przyjacielem Jackiem, które są pełne złośliwości. Tym razem Jacek doprowadził przyjaciółkę do wrzenia.

Dagmara Kaźmierska dowiedziała się jak Jacek zapisał ją w telefonie

Gdy Dagmara Kaźmierska jechała z Jackiem swoim Mercedesem klasy S, jej przyjaciel narzekał na swój telefon. Przyznał, że nie radzi sobie z nowszą technologią, a przede wszystkim z brakiem tradycyjnej, analogowej klawiatury. Miał wyraźny problem z wybraniem kontaktu i zadzwonieniem. Dagmara starała się mu pomóc, poprosiła o wyszukanie jego numeru.

Gdy nie mogli znaleźć kontaktu, od razu było widać, że Jacek coś ukrywa. Gdy Dagmara zapytała czemu, nie ma jej zapisanej, skłamał, że zna jej numer na pamięć. Jednak zapytany o jego podanie, cały czas się wykręcał. W końcu Królowa Życia zadzwoniła i wtedy na ekranie telefonu Jacka zobaczyła połączenie przychodzące od kontaktu zapisanego "Wiedźma".

Dagmara Kaźmierska się zagotowała. Nie mogła popuścić Jackowi

Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Uderzyła Jacka, po czym zapowiedziała, że planuje się na nim odegrać. Z wyrzutem powiedziała mu, że jak może zapisać swoją przyjaciółkę w kontaktach jako "Wiedźma", zwłaszcza że ona zapisała go jako "Jacuś". W ramach rewanżu zapowiedziała zapisanie go jako "łysy ch**". Uderzyła go, a potem zatrzymała auta i zaczęła się z nim licytować na obraźliwe epitety. Internauci pokładali się ze śmiechu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jezu jacy oni są świetni - napisała internautka.

- Świat według kiepskich - wersja 2019 - żartował inny komentujący.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie
2. TVN przekazał pilne alarmy od IMGW. Aż 8 zagrożonych województw, połowa kraju będzie skuta lodem

- Uwielbiam poczucie humoru Jacka - czytamy dalej.

- Kłócą się jak małe dzieci, jeden z drugim napisze, nie takie imiona, powiedzmy i żaden nie będzie wiedział, kto dzwoni. A oni tak jak ja, też lepsza nie jestem - komentowała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News