Wyszła na jaw prawda o relacji Dagmary z synem. Z jego ust padły haniebne słowa, wstyd

Wyszła na jaw prawda o relacji Dagmary z synem. Z jego ust padły haniebne słowa, wstyd Źródło: instagram/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska szczerze opowiedziała o relacji ze swoim synem. Choć jej życie codziennie śledzą tysiące fanów, o tak prywatnych szczegółach niewielu wiedziało.

Dagmara Kaźmierska od ponad 2 lat bryluje na antenie stacji TTV, w popularnym show, w którym chętnie pokazuje swoje życie. W programowych wojażach towarzyszą jej nie tylko przyjaciele, z którymi "królowa" niejednokrotnie wdaje się w spory, ale przede wszystkim syn Conan. Choć widzowie doskonale poznali już rodzinne perypetie Dagmary, o niektórych rzeczach nie mieli najmniejszego pojęcia. Kaźmierska w końcu zdecydowała się wyjawić całą prawdę. 

Dagmara Kaźmierska o relacji z synem 

Specjalnie dla Wirtualnej Polski, bohaterka "Królowych życia" postanowiła opowiedzieć o nieznanych dotąd tajemnicach ze swojego życia. W programie Dagmara dała poznać się jako energiczna, szalona i stanowcza kobieta, która szybko daje się ponieść emocjom. Jednocześnie Kaźmierska odsłoniła swoje opiekuńcze, matczyne oblicze, mogąca dać nam wyobrażenie o tym, jak czule zajmuje się synem Conanem. 

W czasie wywiadu celebrytka opowiedziała nieco więcej o swojej relacji z pierworodnym. Szczerze przyznała, że jest nadopiekuńcza, a także, że jednocześnie daleko jej do wzorca idealnej mamy. 

- Ja za bardzo napadam Conanka (...), bo się boję o niego, mam go tylko jednego. Ale aż taką mamą wzorową do końca to ja nie jestem. Nie gotuję - wyznaje Dagmara, a na pytanie dziennikarza, czy potrafiłaby zrobić kotleta schabowego dodała - Jakbym musiała, ale Conanek już wie, że ja nie zrobię, to nawet mnie nie prosi. Mówi: wyrodna maciora nie zrobi kotleta - wyznaje żartobliwie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dagmara Kaźmierska nie chce od syna pomocy? 

Dziennikarz WP postanowił wprost zapytać, czy Dagmara może liczyć na wsparcie swojego jedynego syna. Odpowiedź celebrytki mocno go zaskoczyła, bowiem przyznała, że choć Conan stara się jej pomagać, ona wcale tego nie oczekuje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Meghan Markle miała szereg operacji plastycznych? Porównanie zdjęć nie pozostawia wątpliwości

2. Setki tysięcy rodaków w żałobie. Odszedł wielki Polak zasłużony dla ojczyzny, media przekazały potwierdzoną wiadomość o śmierci Jana Maruszewskiego

- Pomaga. On jest dobry chłopczyk, ale on się uczy, jest cały tydzień we Wrocławiu. Jak przyjeżdża na weekendy to też ma swoich kolegów. Ja nie lubię, jak ktoś za bardzo na mnie traci czas, wolę sama. Dłużej mi to czasu zajmie, ale sama sobie zrobię koło siebie. Są rzeczy, których sama nie jestem w stanie zrobić, Conanek zawsze mi pomoże - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirus z Wuhan cały czas się rozprzestrzenia. Naukowcy wymyślili sposób, żeby go powstrzymać
  2. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  3. Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił
  4. Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego
  5. Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News