Niewyobrażalny ból. Są najnowsze doniesienia o stanie zdrowia Dagmary Kaźmierskiej

Niewyobrażalny ból. Są najnowsze doniesienia o stanie zdrowia Dagmary Kaźmierskiej Źródło: youtube.com/tvn

Dagmara Kaźmierska od wielu miesięcy zmaga się z poważnym bólem. Gwiazda "Królowych Życia", która w maju ucierpiała w trakcie wypadku samochodowego, porusza się obecnie na wózku inwalidzkim i przechodzi przez bolesną rehabilitację. Gwiazda telewizji przyznała, że to, z czym musi się mierzyć, przypomina istne piekło.

Dagmara Kaźmierska nie zaliczy roku 2019 do udanych. Kiedy wydawało się, że celebrytka znana z "Królowych Życia" stoi u szczytu swojej kariery, to gwiazda doznała poważnego wypadku, który mało co nie kosztował ją życia. Celebrytka wyznała, że zmaga się z wielkim bólem i jej życie bywa bardzo ciężkie. Na szczęście, wciąż może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół.

Damgara Kaźmierska zmagała się z wielkimi problemami. Mało co nie umarła

O tym, że stan Kaźmierskiej jest daleki od dobrego media informowały nie raz. Sama celebrytka w trakcie wypadku samochodowego bardzo uszkodziła swoje nogi i pod znakiem zapytania stanęła jej pełnoprawność. Gwiazda wspomina, że szczególnie bolesne dla niej były pierwsze godziny w szpitalu, kiedy to lekarze walczyli o jej życie. Na szczęście, z dnia na dzień jest coraz lepiej, a gwiazda TTV jest właśnie po drugiej operacji.

- Pamiętajcie, nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos, już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo - napisała na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyjaciele pomogli jej w trudnych chwilach

W ciężkich chwilach Dagmara Kaźmierska mogła liczyć na wielkie wsparcie ze strony swoich przyjaciół. Szczególnie Jacek przekonywał celebrytkę, by ta nie poddawała się w walce o swoje zdrowie i zawsze poprawiał jej samopoczucie.

Dzisiaj grzeje: 1.Wielki dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Mama Zenka Martyniuka niespodziewanie złapała za mikrofon na antenie TVP. Niezwykłe wydarzenia na scenie

Nie wiadomo jeszcze, czy lubiana celebrytka zdecyduje się na kontynuację kariery w telewizji, ale wiemy, że rehabilitacja postępuje do pomyślnie i mimo że celebrytka zmaga się z wielkim bólem, to z dnia na dzień jest z nią coraz lepiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwała paraliżujący ból głowy. Wszyscy myśleli, że jest wywołany przez stres
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Świąteczne zdjęcie Basi Kurdej-Szatan rozkłada na łopatki. Jej twarz uległa dziwnym zmianom
  4. Wielkie nieszczęście w programie Dowbor. Sceny na cmentarzu powaliły na kolana
  5. Wiśniewski nagle przerwał piosenkę na żywo. Powiedział Martyniukowi w twarz kilka słów prawdy

Źródło: TTV

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News