Dagmara Kaźmierska śpiewa i tańczy. Do sieci wyciekło nagranie, fani nie mogą wyjść z podziwu

Dagmara Kaźmierska śpiewa i tańczy. Do sieci wyciekło nagranie, fani nie mogą wyjść z podziwu Źródło: instagram.com queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska bohaterką najnowszego nagrania, które ujrzało światło dzienne w sieci. Fani szczerze podziwiają gwiazdę "Królowych życia", ponieważ według nich dokonała praktycznie niemożliwego. Radosny taniec celebrytki ma swoje przyczyny.

Dagmara Kaźmierska wraz z przyjaciółką radośnie pląsa i śpiewa kultowy polski przebój. Nie da się nie uśmiechnąć na ten widok, gwiazda ma powody do świętowania.

Nagranie obejrzały setki tysięcy osób

Królowa życia opublikowała nagranie, na którego widok fani natychmiast zareagowali. Nic w tym dziwnego, ponieważ dawno nie widzieli Dagmary w takiej znakomitej formie. Celebrytka wraz ze swoją przyjaciółką Sofią nie posiada się z radości. Królowa życia porzuciła wózek, kule oraz gips i wszelkiego rodzaju usztywniacze. Długa rehabilitacja dała pożądane skutki - Dagmara Kaźmierska może bez bólu się poruszać.

- SEXA FIIILLL! To Nasza broń kobieca. Moja Sofija przyjechała i zagoniła mnie do śpiewania. To jest coś wspaniałego móc chodzić na własnych nogach!!! BEZ KUL I BEZ WÓZKA. Dbajcie o zdrówko Kochani. Całujemy mocno - napisała pod nagraniem Dagmara Kaźmierska dodając wiele emotikonek, które miały jeszcze bardziej wyrażać jej radość.

Dagmara Kaźmierska cieszy się, że po wypadku nie został żaden ślad

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przypomnijmy, że w październiku 2019 roku Dagmara Kaźmierska uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu. Wydarzenie było na tyle dramatyczne, że celebrytka wspomina iż otarła się o śmierć. Cieszyła się, że tylko nogi będą wymagać leczenia, ponieważ mało brakowało, a cały kręgosłup uległby uszkodzeniu. Ostatecznie diagnozą były zmiażdżone stawy skokowe, zmiażdżony guz piętowy oraz piszczele.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus na Pierwszej Komunii. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
2. Krzysztof Jackowski odpowiedział na pytanie, które dręczy nas wszystkich. Dotyczy śmierci

- No proszę, jakie nóżki roztańczone, strasznie się cieszę - skomentowała internautka.

- Ogromnie się cieszę, że się udało. Ty jesteś twarda babka to nie mogło być inaczej - stwierdziła fanka królowej życia.

- Ty masz zawsze pozytywną energię do życia, i tak trzymaj - podobnych komentarzy pojawiły się dziesiątki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niestety, nadeszła 2 fala, źle się dzieje. Sklepy właśnie wprowadzają limity na makaron, mąkę, mleko, papier inne, porażające doniesienia z Australii
  2. Siostra Cristiano Ronaldo ujawniła porażające fakty z jego dzieciństwa. Fani nie kryją wielkiego zaskoczenia
  3. W ostatniej chwili przedłużono zakaz aż do końca lipca. Decyzja zaboli wielu Polaków
  4. Właśnie wprowadzono ostrzeżenia najwyższego stopnia. Porażające informacje dla wielu Polaków
  5. Pilny komunikat ministra edukacji. Rodzice nie będą zadowoleni, zaskakująca decyzja
  6. TVP nagle przekazuje wstrząsające informacje. Włos się jeży, cała Polska wstrzymała oddech

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News