Dagmara Kaźmierska
youtube.com/TTV
Klaudia Bochenek - 24 Stycznia 2020

Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba, jej syn Conan wypowiedział piękne słowa nad grobem

Dagmara Kaźmierska nagle wybuchła płaczem. Kiedy dowiedziała się, że nie żyje najbliższa i najważniejsza w jej życiu osoba, nie mogła się uspokoić. Widząc jej cierpienie, samemu chce się płakać.

Dagmara Kaźmierska, gwiazda "Królowych życia" pokazała swoją słabszą, wrażliwą stronę. Trudno nie płakać razem z nią, kiedy widzi się tak rozdarte serce i duszę. Odeszła najważniejsza osoba w jej życiu.

Dagmara Kaźmierska straciła najbliższą osobę, zalała się łzami

Widzowie zaczęli poważnie martwić się o Dagmarę Kaźmierską. Przypomnijmy, że w jednym z odcinków programu "Orzeł czy reszka" wybrała się do Berlina ze swoją przyjaciółką stylistką, Malwiną Wędzikowską. Nikt nie spodziewał się, że wesoła wyprawa za granicę skończy się tak przykro dla gwiazdy "Królowych życia". Pod koniec nagrań otrzymała telefon, a kiedy go odebrała nie mogła wydusić z siebie ani słowa.

Agnieszka Woźniak-StarakW sieci pojawiło się nowe zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nie takich widoków oczekiwaliCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska dowiedziała się, że zmarła jej ukochana babcia Ela. Gwiazda nie mogła z siebie wydusić, co tak naprawdę się stało, a chwilę później powiedziała o tym przyjaciółce i zalała się morzem łez. Odcinek został przerwany, Dagmara Kaźmierska nie dałaby rady wytrzymać do końca. Wiedziała, że niedługo czeka ją wizyta na cmentarzu, by uczcić pamięć po babci i godnie ją pożegnać. Wszyscy zobaczyli, jak płacze.

"Boże, daj mi już umrzeć"

Dagmara Kaźmierska wybrała się na cmentarz ze swoim synem, Conanem. Chłopak mówił, że babcia jest nadal żywa w jego wspomnieniach.

- Trzeba szanować każdy dzień, bo nagle się okazuje, że nie ma bliskiej i już nic nie możemy powiedzieć - po tych słowach królowa życia zalała się łzami. Za chwilę jednak skupiła się na tych pozytywnych i zabawnych wspomnieniach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PsyByli przekonani, że pies nie żyje, pochowali go. Po czterech dniach wydarzyło się najbardziej niespodziewaneCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska zaczęła wspominać, że któregoś dnia "chwyciła syna za kudły". Pamięta, że babcia stanęła wtedy w jego obronie i wygoniła ją z domu.

- Ona by za Ciebie wszystkich poświęciła, tak Cię kochała. O Jezus, Jezus, babciu moja kochana, nie ma Ciebie, nie ma do kogo pójść. Patrz tam na Conanka z góry, żeby się porządnie prowadził, żeby porządnie żył - mówiła nad grobem.

Dzisiaj grzeje:

1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Polacy w centrum epidemii wirusa Wuhan. Bardzo niepokojące wiadomości

Po wizycie na cmentarzu Dagmara Kaźmierska wspominała, że babcia zawsze był dumna, nigdy się o nic nie prosiła, ale pamięta, że przed śmiercią mocno cierpiała, powiedziała straszne słowa: "Boże, ja Cię o nic nigdy nie błagałam, Ty wiesz, ale daj mi już umrzeć".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Byli w Chinach, kiedy wybuchła epidemia. Teraz wracają do Polski
  2. Już za tydzień dostaniesz kilkaset złotych. Musisz spełnić tylko dwa warunki, aby skorzystać z ulgi
  3. Małżeństwo rozpakowało ślubny prezent dopiero po 9 latach. Otworzyli pudełko i oniemieli, żyli w ogromnym błędzie
  4. Gwiazda Polsatu spowodowała straszny wypadek samochodowy, auto totalnie zniszczone. Sytuacja była bardzo poważna, teraz ostrzega innych
  5. Wszyscy popełniają karygodny błąd podczas gotowania makaronu. Niszczą smak dań, absolutnie nie wolno tak postępować

ZwierzęOdczuwali tylko strach, kiedy ktoś przyniósł z lasu nieznane zwierzę. Teraz wiadomo, czym konkretnie jestCzytaj dalej

Źródło: TTV

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News