Nie tylko więzienie. Dagmara Kaźmierska ujawniła swoją przeszłość, nie miała lekko

Nie tylko więzienie. Dagmara Kaźmierska ujawniła swoją przeszłość, nie miała lekko Źródło: screen/Wirtualna Polska

Dagmara Kaźmierska ma za sobą niezwykle mroczną przeszłość. Była skazana prawomocnym wyrokiem sądu, siedziała w więzieniu, ale to nie był jedyny trudny okres w jej życiu.

Dagmara Kaźmierska obecnie jest gwiazdą programu Królowe życia. O jej mrocznej przeszłości pisano już wiele, ale jakiś czas temu ujawniono kolejny wywiad z 44-latką, który rzuca nowe światło na jej przeszłość. Okazuje się, że nie było jej łatwo.

Dagmara Kaźmierska miała trudną przeszłość

Królowa życia zdradziła także kilka szczegółów dotyczących jej kary więzienia, w którym siedziała za prowadzenie agencji towarzyskiej. Jak sama zdradziła, wbrew wielu plotkom o tym, że odbywała karę przez lata, w rzeczywistości skazana była na 14 miesięcy.

Przyznała, że w karze więzienia najgorsza była rozłąka od bliskich. W samym zakładzie karnym nic złego jej się nie działo, cierpiała jedynie z tęsknoty za rodziną, a szczególnie za wtedy 8-letnim synem Conanem. Dagmara Kaźmierska nie ukrywała, że przepłakała wiele nocy i teraz "odechciało jej się prowadzić kluby nocne".

Dagmara Kaźmierska zdradziła gdzie pracowała jako nastolatka

Z dzieciństwa Dagmara Kaźmierska miała świetne wspomnienia. Przyznała, że jej mama miała sklep, dzięki czemu wszyscy ją znali, co pozwoliło jej wchodzić na wszystkie wymarzone dyskoteki. Jednak jak była starsza, chciała dorobić, chciała dorobić sobie za granicą, dokładniej w Niemczech. Wtedy podjęła się bardzo ciężkiej pracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazało, Dagmara chciała zarabiać niemieckie marki jako sprzątaczka, która porządkowała domy obywateli Niemiec. Prowadzący, gdy to usłyszał, nie dowierzał, ale Królowa życia przytaknęła, że naprawdę się tym zajmowała. Przyznała, że była to trudna praca, której szczerze jej nienawidzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał
2. Identyczne jak dwie krople wody. Iwona z Sanatorium miłości wygląda jak sobowtór ikony polskiej muzyki

Ponadto zmagała się z poważnym nałogiem. Dagmara Kaźmierska była uzależniona od hazardu, przyznała, że potrafiła spędzić nawet trzy doby na maszynach. Zdradziła również, że więcej przegrała, niż wygrała, ale dzięki temu, że była także ich właścicielką, udało jej się dorobić nie lada majątku. Uzależnienie udało się przezwyciężyć dopiero poprzez pobyt w więzieniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Smutne wieści o Kamilu Stochu. Nie poddawaj się, wierzymy w Ciebie mistrzu
  4. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie
  5. Dramatyczne doniesienia Polsatu. Nie żyje jedna z najważniejszych osób w państwie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News