Dagmara Kaźmierska usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka
Instagram krolowe_zycia_official
Irmina Jach - 17 Września 2020

Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy

Dagmara Kaźmierska wdała się w emocjonującą rozmowę ze swoim synem, Conanem. Nie spodziewała się tego, że ta rozmowa skończy się w taki sposób. Młodemu mężczyźnie puściły nerwy, wypowiedział słowa, których nie chciałaby usłyszeć żadna matka. Gwiazda "Królowych życia" jest wstrząśnięta. Wszystko się nagrało.

Dagmara Kaźmierska, charyzmatyczna bohaterka popularnego show "Królowe życia", zrobiłaby wszystko dla swojego jedynego syna, Conana. Młody mężczyzna jest oczkiem w głowie swojej mamy. Na co dzień ich relacje opierają się na przyjaźni i zrozumieniu. Niestety, zdarzają cię także gwałtowne wybuchy emocji. Tak było także tym razem.

Tomasz Komenda nie może cieszyć się spokojem na wolnościNagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powróciłCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska usłyszała straszne słowa od swojego syna

Dagmara Kaźmierska i jej syn, Conan, podczas zdjęć do najnowszego odcinka kultowego programu "Królowe życia" wdali się w dyskusję, która mocno poruszyła fanów. Nikt nie spodziewał się, że pomiędzy członkami rodziny dojdzie do tak emocjonalnych scen. Padły mocne słowa, których żadne z nich nie chciało usłyszeć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

- Nie dość, że jestem dorosły, to już jestem dojrzały - oznajmił Conan.

- Dojrzały? Jak jabłko w kopcu! - odparła jego mama.

- Tak mów, niedojrzały człowieku - krzyknął syn.

Dyskusja na temat dojrzałości stała się powodem poważnej kłótni. Synowi celebrytki w końcu puściły nerwy. Zdecydował się wytknąć matce jej największe przywary. Gwiazda nie spodziewała się, że w oczach swojego jedynego dziecka, zmaga się z tak licznymi przywarami. Słowa młodego mężczyzny sprawiły jej przykrość.

- Aha, ja jestem niedojrzała? - zirytowała się Dagmara Kaźmierska.

- To, że jesteś dorosła, to nie znaczy, że jesteś dojrzała. Nigdy nie przyjeżdżasz na czas, używasz nieschludnego słownictwa… To jaka ty możesz być? Dojrzała? - wypomniał Conan.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Potrzebna jest natychmiastowa pomoc

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. MZ właśnie potwierdziło, nowe obostrzenia w wielu miejscach Polski. Fatalne informacje dla wielu Polaków

Dagmara Kaźmierska osłupiała, słysząc te słowa. Nie mogła uwierzyć, że jej syn zwrócił się do niej w tak lekceważący sposób. Było widać, że jego przytyk naprawdę ją zabolał. Co ważne, młody mężczyzna, w chwili, w której rozmawiał ze swoją matką, znajdował się pod wpływem napojów alkoholowych. Gwiazda programu "Królowe życia" postanowiła wykorzystać ten fakt przeciwko niemu.

- Chcesz poznać człowieka, nalej mu wódki… Wypiło to, i proszę już wiemy jak myśli o własnej matce - podsumowała celebrytka.

- Ja jestem szczery do bólu, aż przeźroczysty, aczkolwiek kocham cię! - wyznał Conan, wyraźnie łagodząc napiętą atmosferę, która narosła pomiędzy nim, a ukochaną mamą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski
  4. Niepokojące sceny na ulicy. Rodzice zgwałconej i zamordowanej nastolatki nagle zrobili jedną rzecz związaną z Tomaszem Komendą
  5. Pogłoski o kobiecie okazały się prawdziwe. Już wszystko jasne, Zenek Martyniuk potwierdził
  6. Nie ma zdrowszego mięsa, zawsze wybieraj je zamiast kurczaka. Osoby na diecie będą podwójnie zachwycone

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News