"Wór mi na głowę założyli, bito mnie, na końcu mnie zakopano". Dagmara Kaźmierska nie mogła dłużej milczeć

"Wór mi na głowę założyli, bito mnie, na końcu mnie zakopano". Dagmara Kaźmierska nie mogła dłużej milczeć Źródło: patryk_vega_official Instagram.com

Dagmara Kaźmierska stara się pokazywać fanom praktycznie każdą chwilę swojego życia. Aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie zebrała już spore grono wiernych fanów. Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, w którym możemy ją oglądać w zupełnie nowym wydaniu. Opowiedziała tam o wyjątkowo przerażającym wydarzeniu - na głowę założono jej worek, a cała sytuacja była wyjątkowo niebezpieczna.

Dagmara Kaźmierska to osoba wyjątkowo kontrowersyjna. Sławę zdobyła dzięki udziałowi w programie TTV "Królowe życia", w którym ujęła widzów swoją bezkompromisowością i śmiałymi, nie zawsze przemyślanymi opiniami. Niestety przeszłość królowej życia do dziś rzuca cień na jej nowe osiągnięcia. Wyznaniem, którym się podzieliła, mrozi krew w żyłach.

Dagmara Kaźmierska mówi o swoich wstrząsających przeżyciach

Dagmara Kaźmierska obracała się swego czasu w niezbyt praworządnym środowisku. Gwiazda "Królowych życia" skazana jest prawomocnym wyrokiem za sutenerstwo, dlatego jej wyznanie tym bardziej może być odbierane jako pokłosie dawnych, niebezpiecznych powiązań oraz znajomości. Na opublikowanym w sieci nagraniu opowiada o tym, jak żywcem trafiła do grobu.

- Jeszcze wór mi na głowę założyli. Oczywiście, no, bito mnie. […] Na końcu mnie zakopano - słyszymy z ust kobiety. Na szczęście fani celebrytki mogą odetchnąć z ulgą, gdyż ta wstrząsająca relacja oraz niebezpieczna sytuacja to jedynie jedna ze scen najnowszego filmu Patryka Vegi, w którym Dagmara Kaźmierska występuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Patryk Vega od dawna z nią współpracuje

To właśnie reżyser wstawił na swoje konto na Instagramie film z wyznaniem gwiazdy TTV. Patryk Vega współpracuje z najgłośniejszymi nazwiskami polskiego show-biznesu, a na swoich kanałach w mediach społecznościowych często publikuje smaczki z planu swoich produkcji. Teraz w centrum uwagi znajduje się film "Pętla", w którym jedną z gwiazd jest właśnie Dagmara Kaźmierska. 

- [...] Patryk już w tym filmie zakończył moją karierę. […] Po prostu mnie zakopał. Jeżeli będzie kontynuacja, to ja nie wiem, jak on to zrobi. Chyba że mnie wykopie, tak? I okaże się, że trochę żywa tam jeszcze byłam, w tym grobie - wyznała zasmucona Dagmara Kaźmierska. Czy to faktycznie oznacza, że po raz ostatni można będzie oglądać ją w dziele Patryka Vegi? 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat do Polaków za granicą. Właśnie wprowadzono obostrzenia, trzeba wiedzieć

2. Aktorka "M jak Miłość" trafiła do szpitala. Wiadomo, co się z nią dzieje

3.Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Ireneusz Szustak

Dagmara Kaźmierska może liczyć na wsparcie fanów

Każdy krok królowej życia jest bacznie obserwowany przez fanów, którzy również w tym przypadku wyrazili zachwyt komentarzach na profilu reżysera. Film z jej udziałem trafi do kin na początku września. Kręcenie tak drastycznych scen na pewno nie było łatwe. Dobrze, że Dagmara Kaźmierska podobne sytuacje przeżyła jedynie na planie produkcji, pod czujnym okiem ekipy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Wiesław Dębicki
  2. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kolejnym McDonaldzie. Sanepid pilnie szuka klientów
  3. Pilne ostrzeżenie GIS. Dotyczy wszystkich osób po 65. roku życia, trzeba uważać
  4. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Zakażony ksiądz i kilkunastu podopiecznych
  5. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News