Dagmara Kaźmierska wpędzona do grobu, dosłownie. W sieci pojawiło się budzące grozę nagranie

Dagmara Kaźmierska wpędzona do grobu, dosłownie. W sieci pojawiło się budzące grozę nagranie Źródło: instagram.com queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska została dosłownie wpędzona do grobu, to wcale nie żart. W internecie pojawiło się już nagranie, fani "Królowej życia" nie posiadają się ze zdumienia. Trzeba to zobaczyć na własne oczy, sama gwiazda szeroko skomentowała całe zajście.

Dagmara Kaźmierska opowiedziała ze wszystkimi szczegółami, czego doświadczyła, zanim wylądowała w grobie. Na nagraniu widać, jak ląduje w wykopanym dole. Wcześniej na jej głowie zawiązano reklamówkę.

"Oczywiście, no, bito mnie" - królowa życia zdradziła szczegóły

Dagmara Kaźmierska nie ogranicza się tylko do występów w programie "Królowe życia". Już od jakiegoś czasu jest jedną z ulubionych gwiazd Patryka Vegi. Reżyser tworzy właśnie swój kolejny film pt. "Pętla". Dagmara Kaźmierska, która grała także w "Kobietach mafii 2". Patryk Vega opublikował film zza kulis produkcji - przerażające - widać tam celebrytkę z workiem na głowie.

- Jeszcze wór mi na głowę założyli. Oczywiście, no, bito mnie. [...] Na końcu mnie zakopano. […] No, tak jakby powiedzieć, Patryk już w tym filmie zakończył moją karierę. […] Po prostu mnie zakopał. Jeżeli będzie kontynuacja, to ja nie wiem, jak on to zrobi. Chyba że mnie wykopie, tak? I okaże się, że trochę żywa tam jeszcze byłam, w tym grobie - opowiadała z podekscytowaniem gwiazda "Królowych życia".

Dagmara Kaźmierska miała kaskaderkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na opublikowanym nagraniu Dagmara Kaźmierska przyznaje wprost, że czuje niedosyt, jeśli chodzi o rolę w "Pętli", ponieważ lubi wszystko robić sama, a "niestety ze względu na moje niedołęstwo, musiała pomagać kaskaderka". Fani się zorientują? Na końcu wideo widać "Królową życia", jak leży przy świeżo wykopanym dole. Następnie jakiś mężczyzna kopniakiem stacza ciało do grobu, a kolejny zakopuje zwłoki. Talent aktorski Dagmary Kaźmierskiej będzie można ocenić na dużym ekranie już 4 września.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem
2. Nowe powiaty objęte obostrzeniami. Ministerstwo Zdrowia wprowadza poważne zmiany
3. Naprawdę przykre, wszyscy modlili się by się udało. Niestety, nie żyje Oleńka

- Ej, wykopcie ją, bo nie będzie drugiej części - prosił internauta.

- W końcu trafi na duży ekran, super babka. Dobrze się ją ogląda! - gratulowała fanka "Królowej życia".

- Obejrzę to tylko że względu na Panią! Uwielbiam takie osobowości. Prawdziwe, szczere babki z jajami - skomplementowała pewna instagramerka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
  2. Radio Maryja podało smutną informację. Nie żyje, pożegnały go tłumy
  3. Premier zdecydował, Kancelaria ogłosiła. Będzie obowiązywał już od jutra
  4. Zła informacja dla posiadaczy kont w bankach. Pilnie wprowadzono obostrzenia
  5. Nie żyje dwulatek, przebywał w przegrzanym pokoju. Zmarł z pragnienia, zapadł wyrok

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News