Syn Dagmary pokochał ją od pierwszego wejrzenia. Królowa życia pokazała, jak wygląda

Syn Dagmary pokochał ją od pierwszego wejrzenia. Królowa życia pokazała, jak wygląda Źródło: queen_of_life_77/ Instagram

Dagmara Kaźmierska opublikowała w sieci zdjęcie z nietypowym podpisem. Gwiazda programu "Królowe życia" pokazała, jak wygląda miłość od pierwszego wejrzenia jej syna, Conana. Królowa życia w pełni akceptuje wybrankę, czego raczej nie zrobiłaby każda matka na widok zdjęcia wybranki serca chłopaka.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Kobieta zyskała ogromną popularność dzięki temu, że od lat występuje w programie "Królowe życia". Na antenie TTV coraz częściej można zobaczyć także syna królowej, Conana. 

Dagmara Kaźmierska znalazła synową?

Syn Królowej życia towarzyszy mamie podczas nagrywania odcinków. Ostatnio można było zwrócić uwagę na to, jaką niesamowitą metamorfozę przeszedł 19-letni chłopak. Conan zdaniem internautek wygląda dziś zachwycająco, nie dziwi więc fakt, że Dagmara Kaźmierska poszukuje synowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dagmara Kaźmierska, publikując to zdjęcie, wzbudziła podejrzenia internautów

- Moje dwa serduszka Kochane TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM. Adrianna jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia, że jestem roześmiana. Po prostu tylko tym, że JEST. I TYM, JAKA JEST. Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu. Uwierzcie mi, on nie ma tak do wielu ludzi. Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach. Cieszę się i dziękuję, Robaczku - napisała Dagmara Kaźmierska. 

Na zdjęciu widać Królową życia, jej syna i - jak domyślają się po opisie internauci - przyszłą synową Dagmary. Wybranka serca Conana to Adrianna, która pojawiła się na antenie TTV w programie "Królowe życia"od siódmego sezonu. Trzeba przyznać, że "miłość od pierwszego wejrzenia Conana" wygląda nietypowo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia wydało do wszystkich Polaków komunikat najwyższego stopnia

2. Z pozoru zwykłe, rodzinne zdjęcie. Pod stołem jednak ukrywa się tragedia matki

Adrianna Eisenbach jest 50-letnią kobietą, szokująca widzów hitu TTV swoimi tatuażami, które ma nawet na twarzy i kolorowymi włosami. Niemniej jednak Eisenbach i Dagmara Kaźmierska są dobrymi przyjaciółkami. A teraz także i Conan obdarzył uczuciem tę kobietę. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

💝💙🖤Moje dwa serduszka Kochane 💝💙🖤 TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM 🌼🌸🌼🌸🦋🦋🦋🌼🌸🌼🌸Adrianna @adrianna_scandal_queen jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia , że jestem roześmiana ❤️Po prostu tylko tym , że JEST 😘I TYM , JAKA JEST ...❤️Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu 😘Gdzie , uwierzcie mi -On nie ma tak do wielu ludzi . Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach ❤️Cieszę się i dziękuję Robaczku @adrianna_scandal_queen ❤️za ten dzień 😘 @adrianna_scandal_queen @robert_kupisz @scandal_butik_wroclaw @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.plr

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, która potrafi zmienić życie w koszmar. Zmaga się z nią aż 2 miliony Polek
  2. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  3. Nikt nie mógł się spodziewać. Chodzi o zluzowanie obowiązku noszenia maseczek, wiceminister zabrał głos
  4. Czekał do ostatniego momentu. Do sieci trafił list Łukasza Szumowskiego, znamy jego treść
  5. Z wrażenia uginają się kolana. Nagranie, na którym jest Martyniuk, powala
  6. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News