Dagmara Kaźmierska - synowa
queen_of_life_77/ Instagram
Aneta Wasilewska - 11 Maja 2020

Syn Dagmary pokochał ją od pierwszego wejrzenia. Królowa życia pokazała, jak wygląda

Dagmara Kaźmierska opublikowała w sieci zdjęcie z nietypowym podpisem. Gwiazda programu "Królowe życia" pokazała, jak wygląda miłość od pierwszego wejrzenia jej syna, Conana. Królowa życia w pełni akceptuje wybrankę, czego raczej nie zrobiłaby każda matka na widok zdjęcia wybranki serca chłopaka.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Kobieta zyskała ogromną popularność dzięki temu, że od lat występuje w programie "Królowe życia". Na antenie TTV coraz częściej można zobaczyć także syna królowej, Conana.

Marta Kaczyńska - były mążNie mogli przewidzieć, że nagle pojawi się były mąż Marty Kaczyńskiej. Padły zupełnie nieoczekiwane słowaCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska znalazła synową?

Syn Królowej życia towarzyszy mamie podczas nagrywania odcinków. Ostatnio można było zwrócić uwagę na to, jaką niesamowitą metamorfozę przeszedł 19-letni chłopak. Conan zdaniem internautek wygląda dziś zachwycająco, nie dziwi więc fakt, że Dagmara Kaźmierska poszukuje synowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska, publikując to zdjęcie, wzbudziła podejrzenia internautów

- Moje dwa serduszka Kochane TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM. Adrianna jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia, że jestem roześmiana. Po prostu tylko tym, że JEST. I TYM, JAKA JEST. Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu. Uwierzcie mi, on nie ma tak do wielu ludzi. Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach. Cieszę się i dziękuję, Robaczku - napisała Dagmara Kaźmierska.

Na zdjęciu widać Królową życia, jej syna i - jak domyślają się po opisie internauci - przyszłą synową Dagmary. Wybranka serca Conana to Adrianna, która pojawiła się na antenie TTV w programie "Królowe życia"od siódmego sezonu. Trzeba przyznać, że "miłość od pierwszego wejrzenia Conana" wygląda nietypowo.

Dzisiaj grzeje:

1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia wydało do wszystkich Polaków komunikat najwyższego stopnia

2. Z pozoru zwykłe, rodzinne zdjęcie. Pod stołem jednak ukrywa się tragedia matki

Adrianna Eisenbach jest 50-letnią kobietą, szokująca widzów hitu TTV swoimi tatuażami, które ma nawet na twarzy i kolorowymi włosami. Niemniej jednak Eisenbach i Dagmara Kaźmierska są dobrymi przyjaciółkami. A teraz także i Conan obdarzył uczuciem tę kobietę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Choroba, która potrafi zmienić życie w koszmar. Zmaga się z nią aż 2 miliony Polek
  3. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  4. Nikt nie mógł się spodziewać. Chodzi o zluzowanie obowiązku noszenia maseczek, wiceminister zabrał głos
  5. Czekał do ostatniego momentu. Do sieci trafił list Łukasza Szumowskiego, znamy jego treść
  6. Z wrażenia uginają się kolana. Nagranie, na którym jest Martyniuk, powala
  7. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News