Dagmara Kaźmierska wykonała test na koronawirusa. Zdradziła jego wynik

Dagmara Kaźmierska wykonała test na koronawirusa. Zdradziła jego wynik Źródło: Instagram queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska należy do tej grupy celebrytek, które nie pozwalają zapomnieć o swoim istnieniu. Chętnie korzysta z Instagrama i codziennie relacjonuje swoje życie. W dobie koronawirusa i przymusowym siedzeniu w domu wiele sławnych osób martwi się swoim losem i zarobkami straconymi z dnia na dzień. Wydaje się, że gwiazdę "Królowych życia" to nie dotyczy, lub też ze względu na swój wrodzony optymizm stara się skupić na innych aspektach obecnej sytuacji. W jednym z ostatnich postów wrzuconych na swój profil zdradziła, że wykonała test na obecność wirusa SARS-CoV-2 w organizmie.

Dagmara Kaźmierska prowadzi swój profil wykorzystując bezpośrednią formę kontaktu z fanami spragnionymi wiedzy na jej temat. Wrzucane zdjęcia opisuje w niezwykle charakterystyczny dla siebie sposób, ostatnio poinformowała o ważnym wydarzeniu zarówno dla niej jak i dla syna Conana. Wszystko związane jest z szalejącą epidemią koronawirusa.

Dagmara Kaźmierska wykonała test na koronawirusa

Dagmara Kaźmierska popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" stacji TTV i trzeba przyznać, że umiejętnie korzysta ze swoich pięciu minut sławy. Swego czasu otrzymała nawet osobny program i widzowi mogli oglądać jak wraz ze swoim przyjacielem podróżuje po świecie. Widzowie cenią ją głównie za bezpośredniość i nietuzinkowy styl bycia. Właśnie tak najlepiej opisać relacje zdaną z poddania się przez nią testowi na obecność koronawirusa. Zarówno ona jak i jej syn Conan wykonali je prywatnie, a więc każdy musiał zapłacić za swoje badanie 550 złotych. Wcześniej tylko osoby przejawiające objawy mogły skorzystać z tej opcji, obecnie jest ona za odpowiednią opłatą dostępna dla każdego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Królowa życia poinformowała fanów, jaki otrzymała wynik

- Każda wariatka ma w okularach kwiatka. Aniołki, test na koronę negatywny. Cholera, co ta za Królowa bez korony? (Oczywiście żart, żeby zaraz na mnie nie wskoczyli co niektórzy życzliwi) Humor jak zawsze mi dopisuje. Pogoda cudna - podpisała swoją fotografię celebrytka. Nietypowa dla większości reakcja wydaje się zupełną normalnością dla Dagmary Kaźmierskiej prezentującej się na fotografii w okularach z małymi kwiatkami po bokach. Optymizmu faktycznie można jej pozazdrościć, większość koleżanek i kolegów z branży ma nieco inne nastawienie.

Dzisiaj grzeje: 1. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka

2. Są wyniki sekcji zwłok 3,5-letniego Kacperka. Biegli przedstawili wstępne analizy

Pokazała kilka szczegółów

Jak informuje Radio Zet, wcześniej Dagmara Kaźmierska pokazywała na swoim InstaStories, jak przebiega cała procedura wykonywania testu na koronawirusa i to właśnie wtedy zdradziła, że wraz z synem poddali się badaniu. Negatywny wynik badania na pewno uspokoił gwiazdę "Królowych życia". Badania, któremu poddała się wraz z Conanem, należą do komercyjnej puli przeprowadzanych testów. W poście nie przekazała jednak wiadomości na temat wyniku testu swojego syna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał najnowsze wieści. Wszyscy na nie czekali
  2. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  3. Bardzo ważne słowa Szumowskiego o szczepionkach na koronawirusa. Ile trafi do Polski?
  4. Mało kto pamięta jeden epizod z życia Katarzyny Dowbor. Ciężko uwierzyć, co robiła
  5. Cała Polska wstrzymała oddech. Ujawnili wstępne wyniki sekcji zwłok Kacperka
  6. Wkrótce obrodzą, kto już czeka na truskawki? 2 znakomite dodatki zmienią ich smak na lepsze

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News