Dagmara Kaźmierska Jacek
YouTube/TTV
Maria Wieczorek - 11 Stycznia 2020

Jacek z Królowych życia trafił na stół operacyjny. Dagmara miała dość, nie zostawiła mu wyboru

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" postawiła swojemu przyjacielowi ultimatum. Stwierdziła bowiem, że zerwie z nim kontakt, jeżeli nie zdecyduje się na ważny zabieg. Mężczyzna był naprawdę wściekły, ale zgodził się przystać na jej prośby.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najpopularniejszych bohaterek programu "Królowe życia". Tysiące widzów śledzą jej poczynania, w których najczęściej towarzyszy jej dwoje przyjaciół - Edzia oraz Jacek. Niedawno Dagmara zdecydowała się postawić drugiego z wymienionych przed kamerami w bardzo trudnej sytuacji. Jak stwierdziła, nie miała już innego wyjścia.

Królowe życia wciąż szokująDagmara się wygadała o sobie i Jacku? Padły wiele mówiące słowa o dzieckuCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska postawiła Jackowi ultimatum

Celebrytka powiedziała przyjacielowi, że zerwie z nim kontakt, jeżeli nie zdecyduje się na ważny zabieg. Chciała bowiem, aby przestał pić alkohol, którego jej zdaniem znacząco nadużywał. Ostatecznie doszła do wniosku, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie namówienie go, aby zgodził się na wszywkę alkoholową.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona była maltretowana przez męża i jego kolegęMąż nie znał litości, maltretował żonę nawet w ciąży. W końcu posunął się za daleko, tylko dla ludzi o nerwach ze staliCzytaj dalej

W jednym z odcinków "Królowych życia" widzowie mogli zobaczyć wspólną wizytę Jacka i Dagmary u lekarki. Mężczyzna początkowo był naprawdę wściekły i nie chciał przejść zabiegu. Ostatecznie, po namowach i groźbach zakończenia przyjaźni, podpisał stosowne dokumenty, decydując się na esperal.

Burzliwa kłótnia Jacka i Dagmary

Chociaż Dagmara była niezwykle zadowolona z faktu, że wszystko poszło po jej myśli, po wyjściu z gabinetu lekarskiego Jacek zdecydowanie nie przebierał w słowach. Bohaterka popularnego programu przyznawała przed kamerami, że to nie pierwszy raz, gdy przyjaciel reaguje na jej pomysły w taki sposób.

Dzisiaj grzeje:

1. Myjesz kurczaka przed gotowaniem? Nigdy tego nie rób, FDA ostrzega. Możesz się zatruć
2. Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

- Zawsze robi to, co ja mu każę. Dopiero po chwili, bo czasem on trybi jak diesel w zimie, dopiero zatrybi po chwili, co on zrobił i jest tak rozdarty - powiedziała Dagmara, nie ukrywając jednocześnie radości z powodu decyzji swojego przyjaciela.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Znaki zodiaku precyzyjne wskazówkiPrecyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemówCzytaj dalej

Źródło: YouTube/TTV

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News